Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Prawie 40stka na karku, szczesliwy zwiazek od kilku lat, dziecko, brak wiekszych zmartwien i problemow finansowych.
Zaczynam sie zastsanawiac czy to ja nie doroslem do swych lat czy to reszta kumpli na podobnym etapie juz zdziadziala zupelnie.
Zadnego z blizszych kumpli nie jestem w stanie namowic na wspolny wyjazd np. w gory na weekend.
Nie chce mi sie wierzyc ze mozna sie tak upieprzyc w domowy kierat ze autentycznie nie ma sie na to czasu nawet nie miesiacami a latami.
Czesc z tych ludzi nigdy nie wyjezdzala bez rozowej dalej niz do pracy, weekend bez siebie to dla nich cos nieowybrazalnego
a z drugiej strony potrafia nie rozmawiac ze soba dniami, klocic sie bezustannie lub czekac az tylko to drugie wyjdzied do pracy...
Kompletnie nie rozumiem jak mozna tak zyc. Ktos tak funkcjonuje tutaj i jest szczesliwym, spelnionym rodzicem?

#anonimowemirkowyznania #rodzicielstwo #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609cf6c4fe0977000b8af0a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jak jeden Mirek napisał kup motocykl, zdziwisz się ilu jest takich jak ty. Znam lokalne kluby motocyklowe i to są goście z całego łańcucha społecznego - prawnicy, listonosze, lokalni politycy, lekarze , grabarze a co weekend nakładają swoje skórzane kamizelki by spotkać się w siedzibie i imprezować do rana albo wyjechać w Alpy na swoich lśniących motocyklach. Nikogo nie interesuje ze ktoś ma milion a drugi nic, ze ktoś
NiewidomaHostessa: @Arkos12: bez kitu koles jest teraz w najlepszym wieku na wskoczenie na poziom wyżej w karierze, a ten roi coś o spaniu pod namiotem XD jestem sporo młodszy od OPa a kurde no nie chciałoby mi się już spać w śpiworze, to było fajne w licbazie czy na początku studiów xD Typowy typ, który nie wybawił się za młodu i próbuje to sobie teraz odbić nie rozumiejąc, że na