Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #patologiazewsi #bekazpodludzi #emigracja
Musiałem wrócić na kilka miesięcy do Polski z Norwegii - bo problem ze zdrowiem Mamy - Mama niestety zmarła - ale to nie jest sedno sprawy.
Za 2 tygodnie wracam do Norwegii.
No i na okazję powrotu do polski wynajmowałem mieszkanie w "starym" bloku, gdzie okazało się, że sąsiedzi pod moim mieszkaniem to totalne patusy.
Jest ich: matka i 4 synów w wieku 20-35 lat (tak na oko)
1, Dzień w dzień libacje alkoholowe do 2-4 w nocy, mega głośno muzyka, krzyki, awantury, bójki. Nieraz tak się biją między sobą, że meble się chyba przewracają.
2. Typy nie wyjdą na balkon czy przed blok, tylko wychodzą z mieszkania i palą na klatce.
3. Cała klatka schodowa do ich mieszkania zapluta, zaśmiecona
4. W weekendy cały dzień leci disco polo na pełną moc, że mi szklanki po biurku jeżdżą
5. Jak się nawalą, to rzygają przez okna albo palą w kuchni lub łazience i cały dym mi leci przez kratkę wentylacyjną do mieszkania, nieraz jak idę w nocy do toalety to mam w toalecie kłęby dymu.
Zwracałem uwagę, prosiłem np. chłopaki dzisiaj naprawdę źle się czuje możecie dać sobie dzisiaj spokój - to odpowiedź "pocałuj mnie w dupę" albo "było w bloku nie mieszkać"

Zacząłem zgłaszać na policję ale policja ma na to wywalone, bo nikt z nich nie płaci mandatu, bo nikt nie pracuje - pracują gdzieś na budowach ale pewnie na "czarno". Policja przyjedzie bo musi, spisze ich i pojedzie.
To samo spółdzielnia - Nic nie może zrobić.

Zaczęły się groźby, że ja dzwonię na psy, że po mordzie dostanę.
To mówię dawaj śmiało, akurat za to już was wrzucą za kraty.
No i tak się powoli żyje...

No i z racji tego, że wracam do Norwegii myślałem o jakiejś zemście. Nie wiem, rozliczę się z właścicielem mieszkania, kluczyki wrzucę do skrzynki na listy. A jak będę wychodził na "samolot". To zostawię włączoną wodę żeby im zalało mieszkanie.

Chyba nikt w Norwegii mnie nie będzie szukał za zalanie mieszkania ?
Myślałem w tym kominie co idzie przez cały blok i kratka jest w kuchni i łazience - wyciągnąć kratkę i na jakimś sznurku zawiesić jakieś odchody albo głośnik żeby im pograł kilka godzin - no ale to pozostali blokownicy też będą pokrzywdzeni ?
Ostatnie mi przyszło, żeby w ich rozwalonym dostawczaku, który chyba ma z 30 lat, wybić szyby czy pociąć opony - ale to pewnie straty będą oszacowane na 20 zł
Albo na ostatnie 2 tygodnie mieszkania wypożyczyć jakiś mega wielki głośnik z basem, ustawić go frontem na podłodze i puszczać 24/7 jakąś piosenkę typu "jesteś pipą, tylko pipą, pipąąąąąąą"

Dodam, że oni mieszkają na 4 piętrze a ja na ostatnim to jest 5.
Jakieś pomysły ? Proszę !

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609cc4a7fe0977000b8af07c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 94
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym proponował coś takiego.
Podejść kilka dni przed wyjazdem i powiedzieć, że wracasz za granicę. No i zostawić im fanty w postaci alkoholu, że nie masz co z tym zrobić a im się to na pewno przyda.

Ściągnąć jakoś umiejętnie nakrętki tak żeby nie było widać, że otwierane.
Kupić żołądkową gorzką albo jakiegoś wiskacza to się może bardziej napalą - chodzi o to żeby miał "rdzawy" kolor.

No i
@AnonimoweMirkoWyznania jak są pod tobą i masz dostęp do pionu kanalizacyjnego to robisz kule że szmat, owinięte streczem i 3 metrową rurą wpychasz to w rurę ściekową. Następnie możesz jechać a oni po którymś spuszczeniu wody będą mieli swoje odchody wylatujące z muszli. A jak chcesz efekt wow to u siebie demontujesz pływak i woda będzie im się wylewać. Oczywiście to #!$%@?ństwo bo ucierpią też ludzie pod nimi. A jak to zrobisz
@AnonimoweMirkoWyznania daj im fanty w postacii np. alkoholu i papierosów, jakieś ubrania i szczoteczki do zębów. Pewnie się ucieszą i przyjmą z radością. Moment ten nagrywaj na kamerkę, że niby kręcisz vloga, bo jesteś takim podróżnikiem, a oni są bardzo ciekawi - no coś tam wymyślisz. Na kamerze musi być widoczne jak przyjmują te prezenty, szczególnie szczoteczki do zębów.
Po miesiącu wyślij im video, na którym widać jak te szczoteczki do zębów