Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL: zawsze mnie #!$%@? jak ktoś mówi po co Ci kurła 300KM w samochodzie jak w polsce tyle ograniczeń itd. gdzie będziesz jeździł, zabijesz się, jakby to że masz powyżej 150KM w samochodzie musiało oznaczać że z automatu pedał gazu działa tylko w dwóch pozycjach ON/OFF i musisz non stop #!$%@?ć, ale nikt nie pomyśli że wyprzedzenie tira, włączenie się do ruchu czy nawet ucieczka w chwili zagrożenia bo np. Janusz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanDzbanPL: raczej 140 ale generalnie nie chodzi o prędkość maksymalną tylko komfort przy tych 140 i przyspieszenie. Nie mniej jednak nie wydałbym tyle na samochód moim też się nienajgorzej jeździ te 140 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zarzutkkake: no tak ale mimo wszystko. Niemcy za każdą literkę M czy S liczą sobie znacznie więcej, szczególnie za części. Na moje to przerost formy nad treścią (tak, wiem że mnie i tak nie stać ale nie oszukujmy się - mało kogo stać, a jak już to właśnie leasing)
to po co Szwajcarzy kupują na daily RS4 czy porsze 911 jak u nich na autostradach jest max 120 km/h, a za spore przekroczenie prędkości można trafić do więzienia


@open_or_die: szwajcarzy i ich fury to w ogóle stan umysłu, tam co drugie auto na dwóch-czterech tłumikach jeździ, pełno sportowych wersji popularnych modeli, a wszyscy i tak maksymalnie 120 jeżdżą. Ale kto bogatemu zabroni, na pewno nie biedny XD
to po co Szwajcarzy kupują na daily RS4 czy porsze 911 jak u nich na autostradach jest max 120 km/h, a za spore przekroczenie prędkości można trafić do więzienia


@open_or_die: szwajcarzy i ich fury to w ogóle stan umysłu, tam co drugie auto na dwóch-czterech tłumikach jeździ, pełno sportowych wersji popularnych modeli, a wszyscy i tak maksymalnie 120 jeżdżą. Ale kto bogatemu zabroni, na pewno nie biedny XD

@papaj_21_37: Ale
@Zarzutkkake a co wy byście chcieli, żeby ludzie którzy pamiętają rynek pracy z przed 2014 roku nagle ciepło wypowiadali się o swoich chlebodawcach xD . Można się z takich tekstów śmiać, ale dopuki żyją osoby pamiętające te czasy w mentalności również nic się nie zmieni