Wpis z mikrobloga

@Popularny_mis: Stano populistą? CO XD? W socjal mediach chyba nie ma osoby, która polaryzuje bardziej niż Stanowski, a ty mówisz ze jest populistą. Nie boi się mówić o rzeczach kontrowersyjnych, ma swoje stanowisko na temat murzyna, LGBT, szczepionek i innych o których reszta boi się o tym mówić. Czy ty wiesz co oznacza populizm? Populista właśnie mówi, tak żeby nie narazić się żadnej ze stron.

Czy Stano swoimi wypowiedziami komuś szkodzi?
@MirkobIog xD memcen jak przyznał, że są partią populistyczną to co miał na myśli w takim razie?

Hipokryzja i lizanie dupska władzy, to dwie jego wady które u mnie go skreślają, wypowiada się na tematy kontrowersyjne które, trafiają do różnych grup spolecznych, nabijają mu fejm i robią z niego pseudo znawcę każdego tematu.
@MirkobIog: Stanowski jest populistą, który mowi to co ludzie chca uslyszec, co zreszta widac po tych filmikach z oplata reprograficzna, gdzie nie chce nawet spojrzec na argumenty drugiej strony. Na tym filmiku z Maja Stasko zreszta bylo to samo (czesc argumentow Stasko byla idiotyczna, ale czesc jednak nie).

Stano robi prosty przekaz do prostego luda. Jesli to nie jest populizm, to nie wiem co nim jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@igor0906: jeżeli nie trafiają do Ciebie racjonalne/logiczne argumenty to nie moja wina, chyba, że po prostu nie oglądałeś materiału dlatego Twoje pytanie jest z dupy. Poza tym nigdzie nie napisałem, że kogoś wyjaśniał