Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tranzystor_IGBT: właśnie miałem pytać, że po co taka agencja miałaby w ogóle istnieć, ale w sumie dałeś mi prostą odpowiedź. Przecież niektóre z nich to mają jakieś wypasione kamery, mikrofony, a transmisja jest #!$%@? jakimiś skryptami, które powodują, że transmisja świeci tak jak dasz takiego donate'a, robi coś tam jak dasz innego.

Jaki głupi byłem, że myślałem, że to wiedza na tyle powszechna, że one same sobie to ogarniają albo zlecają
@szyderczy_szczur: LOL, a ktoś podczas wczesniejszej aferki pisal, ze pomieszczenia wygladaja tak generycznie, jak z kamerkowych agentur i nie zdziwilby sie, jakby #!$%@? sie dla kogos, a nie na wlasny rachunek. Piekne.


@waldo: Znajoma pracowała w takiej agencji na kamerkach, jednym z plusów(po za pesją minimalną dobrą na poczatek) jest to ze zapewniają dziwczyny, że nie musza się niczego bać i nikt ich nie rozpozna XDDD, bo maja vpn, pokój
Na propozycje czy chce w bieliźnie wystąpić i zarabiać, a ze była młoda i głupia to się zgodziła. Dlatego większość czasu jest w bieliźnie. Jakiś menadżer ja #!$%@?ł, że jak chce zarobić to musi pokazać kawałek dupy czy cycka. No i żetony zaczęły wpadać. Jeszcze jej nagadali, że to szejki tylko ogladaja i płaca $$.


@stanley88: tak informacyjnie, nie było to w bieliźnie - bez też, z wsadzaniem zabawek w różne