Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@szyderczy_szczur: Było tak. Natsu zawsze marzyła o karierze modelki itp. Znalazła ogłoszenie na OLX ze poszukują dziewczyn do współpracy. Sam widziałem takie ogłoszenia. Poszła na „casting” zapytali czy chce się douczyć przed kamera, powiedziała, że nie. Na propozycje czy chce w bieliźnie wystąpić i zarabiać, a ze była młoda i głupia to się zgodziła. Dlatego większość czasu jest w bieliźnie. Jakiś menadżer ja #!$%@?ł, że jak chce zarobić to musi pokazać
  • Odpowiedz
@rybsonk: Wiesz tu nie chodzi o samo zjawisko prostytucji tylko konkretnie osoby której dotyczy post lub szerzej, osób znanych z internetu, idoli dzieci. Nikt nie ma pretensji do anonimowej prostytutki która robi co jej się podoba
  • Odpowiedz
Nikt nie ma pretensji do anonimowej prostytutki która robi co jej się podoba


@Kolti: no ale nigdy nie wiesz jak potoczy się twoja przyszłość a ostracyzm ze względu na wcześniej wykonywaną pracę jest słaby raczej. Można się czepiać jej intelektu czy poziomu twórczości no ale hejt na to, że zaspokajała popyt na takie usługi to przesada.
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: fajnie wygląda ,że jakiś koleś wynajmował pomieszczenia dla młodych dziewczyn na sexkamerkowanie się :)))))
Czy to nie jest sutenerstwo?

Czytałem, że niektóre agencje towarzyskie też zarabiają na swoich divach dodatkowo na sex kamerkach
  • Odpowiedz