Wpis z mikrobloga

  • 469
Dziś to się pochwalę

Oficjalnie schudłem już 20kg (òóˇ)

Wiek 33lata wzrost 174 aktualna waga 83.8kg

Waga początkowa masywne 104kg 8 styczeń

Dieta to od poniedziałku do piątku 2000-2200kal weekendy 2300-2400kal

Sport byle się ruszać, rower stacjonarny, rower rekreacyjny, długie spacery, hantle, ostatnio nawet zaczynam biegać i kondycja mnie zaskakuje potrafiłem za jednym zamachem przebiec ponad 4.5km gdzie przed odchudzaniem przebiec do autobusu 300m oznaczało by zawał.

W brzuchu zleciało mi 16cm miałem 110 dziś mam 94 . Ile to jest 16cm? Patrz na foto ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zagrubo2021 #chudnijzwykopem #gownowpis
Gmeras - Dziś to się pochwalę

Oficjalnie schudłem już 20kg ᕦ(òóˇ)ᕤ

Wiek 33lata wzro...

źródło: comment_1620835876MTl5yI59Bc1zXS5R19xYi5.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gmeras: Ja kiedyś schudłem 20kg w 3 miesiące ale potem byłem tak wykończony siłownią i liczeniem kalorii że musiałem sobie zrobić długą przerwę od siłowni.
  • Odpowiedz
Ja wiek 29 lat, rok temu sierpień 103.5kg i 186cm wzrost. Dziś 92kg i leci w dół. Mój target 88kg super się wtedy czulem i do tego 'super' chce wrócić :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@depmod fajnie się kurczy nic jeszcze nie wisi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Simfecstio dużo tych normalnych ma tak dobry metabolizm że mogą jeść co chcą i w takich ilościach że gdybym ja to samo bym jadł to będę tyć( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Gmeras ale to raczej nie do końca jest prawda. To chyba wywodzi się z tego że ci normalni mają dobre przyzwyczajenia. Ja niby jem w opór i co chce i ile chce. Ale np. rzadko zamawiam żarcie. Nie kupuje słodkiego. W ogóle prawie nie jem między posiłkami xd to co akurat jest w domu. Grubi ludzie wydają dużo więcej na jedzenie. ja po prostu tego nie robię. Plus mam dużo ruchu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Simfecstio ruchu to wcześniej miałem też bo praca fizyczna(brukarstwo) i jazda na rowerze może nie wiele ale na grubaska 100kg rocznie robiłem 1000km. W moim przypadku najbardziej mnie gubiło nadmiar kalorii w produktach których nigdy nie spodziewał bym się że są aż tak kaloryczne jak sobie podliczyłem ile kalorii mają kanapki do pracy to aż się za głowę złapałem. Co do ilości jedzenia to ja teraz jem według mnie więcej niż
  • Odpowiedz
@Gmeras ja jedzenie zamówiłem może. 5 razy. Chociazz w tamtym roku może z 10 bo byłem tydzień nad morzem xd lubię kebaby. Ale mam ogrom ruchu. Praca na wpół fizyczna 6 dni w tygodniu. A jak wolne to rowerek albo spacer po lesie w moro xd w sumie na ryby bym poszedł. Osoby które znam i są grube to praktycznie zawsze mają mało ruchu i siedząca pracę. Plus lubią jeść. Fakt
  • Odpowiedz
@Gmeras ja bardzo dużo przytyłem jak robiłem z ojcem. Studia zaoczne. Roboty z ojcem i po robocie do babci na obiad. Później do domu...na obiad xd to wtedy miałem swój maks. 94 kg przy 186 cm. Taki "byczek" był że mnie. Teraz schudłem przez te dwie prace do 86 i w sumie wątpię żeby to się jakiś zmieniło. Dla mnie to bez sensu jeść jak jest się grubym. Jedzenie jest drogie.
  • Odpowiedz