Wpis z mikrobloga

Część Miry z #rzeszow. Jak już część osób wie, otworzyłem lodziarnię. Przechowywanie lodów w witrynie w której zimno aż tak nie hula jak w normalnej szafie mroźniczej wiąże się z krystalizacją lodów. Lody po 4-5 dniach już nie są takie super(więcej kryształków czuć pod zębami) jak przez pierwsze dni i w związku z tym chciałbym zrobić coś w stylu too good to go. Co 2-3 dni pakowałbym do 470ml bądź litrowych pojemniczków i sprzedawałbym to za jakąś połowę normalnej wartości. Dawałbym info na wykopie o smakach dzień wcześniej albo rano. Jak są chętni to obserwujcie #snooplood. Będę też wrzucał czasem jakieś inne info. Jeśli macie też jakieś sugestie to piszcie
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snnop93 byłem ostatnio ze znajomymi, bardzo dobre chociaż orzech był (jakkolwiek to brzmi) zbyt orzechowy :-P już od drzwi miałem krzyczeć usuń konto, dobrze że zobaczyłem dziewczynę za ladą i się ugryzłem :-D
  • Odpowiedz
@snnop93: Bardzo dobre rozwiązanie, nie jestem nawet z okolic, ale zostawiam plusika dla zasięgu! Jak wiele osób mówiło, dużo knajp korzysta z takiego czegoś i świetnie to działa.
  • Odpowiedz