Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś inna rola tak katowana przez riot jak jungla? Pytanie poważne bo nie grałem innej roli od sezonu 4. Zmieniają junglę co pół roku, a taki mid czy adc? Ciągle mogą grać tym samym i tak ogółem to się wiele nie zmienia, może lekko meta ale nie zmieniają grania o 180 stopni co sezon.
#leagueoflegends
  • 35
@Agilled: prawda, z drugiej strony zmienili z tymi smokami, że wprowadzili duszę i broken eldera, więc zbyt mocna jungla mógłby wygrywać mecze 1v9. Oczywiście wyciągając mastera na low elo dalej można tak zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kruzd: gram normalki z kolegami i koleżankami, którzy są miernymi supportami i zgadzam się, że bez suppa ciężko się gra, ale nie zmienia się sposób gry co pół roku. Ciągle gameplay jest taki sam, nie musisz się uczyć gry na nowo i bez przerwy wymyślać nowe, wydajne pathingi.
@Agilled: To prawda, jakby mi kto powiedział rok temu, że teraz w jungli będzie grana morgana i rumble głównie, to bym się w czoło popukał. xD Ale w sumie spoko bo to pozycja dla myślących. Sam się od jakiegoś czasu zastanawiam, czy sobie alta nie kupić do nauki jungli bo do tej pory unikałem tej roli jak ognia.
@Drmscape2: lubię junglę bo zwykle nie jesteś przywiązany do jednego sposobu grania, możesz grać i tankami i carry, ale to co się teraz dzieje to patologia, jeszcze ten decay przez który nie mam nawet czasu się zaznajomić z metą po patchu (,).
@Tasanga I weź tu się ucz za każdym razem nowych postaci i sposobu grania. Ciekaw jestem jak to wygląda dla graczy którzy junglę grają rzadko, czy jest im jeszcze ciężej się przystosować przez te ciągle zmiany czy łatwiej bo jest takie zamieszanie, że maini nie ogarniają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agilled: Ja tam teraz mam #!$%@? i gram tylko Kha. Kiedyś grałem praktycznie wszystkim (tylko nie seju tfu). Kiedyś z tego co pamiętam jungla była popularna. Ale po nerfir expa, golda, carry postaci mało kto gra. Mi gry znajduje po 5 sec nawet nie na normal/soloq xD Nie uczą się bo nie chcą grać i do tego jeszcze wyzywanie o wszystko junglera.
@kruzd: bo adc to najbardziej noobska rola.

Polega na dwóch rzeczach:
a) posiadanie lepszego supporta (najlepiej premade z voice chatem, ha tfu na premade)
b) last hitowania minionków

jesli masz lepszego czempa to powinienes #!$%@? gre na 2/3 itemkach i pograne. Wymagania to 0 skilla tylko szczescie do supportów, ew abusowanie premade jak noob xD
bo adc to najbardziej noobska rola.


Polega na dwóch rzeczach:

a) posiadanie lepszego supporta (najlepiej premade z voice chatem, ha tfu na premade)

b) last hitowania minionków

jesli masz lepszego czempa to powinienes #!$%@? gre na 2/3 itemkach i pograne. Wymagania to 0 skilla tylko szczescie do supportów, ew abusowanie premade jak noob xD


@NewBlueSky: Not sure if troll ale odpowiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ADC wymaga
@Agilled: sluchaj no wg mnie OTP jakiejs postaci zawsze sobie jako tako poradzi. Z mojej strony moge powiedziec, ze grajac 90% gier na topie od kilku lat odczuwam te zmiany mety dosc mocno. Niektore champy, ktore sa kozackie nagle z dnia na dzoen staja sie bezuzyteczne, i na odwrot. ALE ile wykopkow, tyle opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Boban1992: jednak ciągle tutaj mówię o zmianie stylu gry, do którego muszą się adaptować junglerzy. To o czym mówisz, meta, zmienia się ciągle i to rozumiem. Czasem trzeba nauczyć się nowego champa, ale nie zmieniają czasów respienia się minionów
@Agilled: no to nie wiem po co zadajesz pytanie, skoro odrzucasz odpowiedzi xD no chyba, zee to pytanie retoryczne, to przepraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo tak naprawde, to tylko na jungli zmieniaja czas campow itp. Na innych liniach zmieniaja sie tylko czempy i buildy, ale co do zasadyvchodzi o to samo (przepchnac, zejsc pomoc na craba czy objective, wrocic)