Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś inna rola tak katowana przez riot jak jungla? Pytanie poważne bo nie grałem innej roli od sezonu 4. Zmieniają junglę co pół roku, a taki mid czy adc? Ciągle mogą grać tym samym i tak ogółem to się wiele nie zmienia, może lekko meta ale nie zmieniają grania o 180 stopni co sezon.
#leagueoflegends
  • 35
  • Odpowiedz
@mawmawy:
@Drmscape2: na jakim elo xD fakt jest taki ze to moze ma znaczenie jak bedziesz w gm albo challenger, a nie w silver, gold, diament, gdzie to najlatwiesza rola. Do tego wszystkie czempy są tam grane tak samo, jeden paradygmat -> bij minionki, nie mysl o niczym innym. Za to gracze adc myślą że należy im się win bo pickęli lepszego czempa.

Niestety granie adc sprawia ze gracze az
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Wiesz co jak grałem przed kilkuletnią przerwą to byłem w d5 w sezonie 4 mainując ADC. Na tamtym poziomie o wave management mało kto słyszał nawet w diamencie, podobnie z innymi rzeczami, które wymieniłeś. Dzisiaj nawet w goldzie wszyscy te podstawowe koncepty znają, gorzej z prawidłowym wykonaniem i tu jest klucz. Do prawidłowego wykonania potrzebujesz dobrych zdolności mechanicznych i jednocześnie obserwowania mapy bo bot jest linią 5v5. Więc nadal twierdzę,
  • Odpowiedz
@mawmawy: @Drmscape2: co wy #!$%@?. Wy gracie wgl w tą gre? XD ja sie bawie na smurfach, absolutnie goldy nic nie wiedza o wave xD Ludzie powtarzaja cały czas "oj tak teraz to gracze lepiej graja". Chyba w dupie, moze jakas pamiec miesniowa działa i bardziej automatycznie robia to co robili średnio szybko rok temu ale nadal nie ma zadnej mysli miedzy poszczególnymi akcjami. zero planu. Abusowanie tych samych czempów
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: daj opgg, bo ty jestes gold peakerem z potluczona psycha, #!$%@? ego i kazdy wie to na tagu. Po tym co #!$%@? latwo poznac, ze podkrecasz korbke i towja wiedza ogranicza sie do jakiejs pokreconej teorii xd
  • Odpowiedz
Czy jest jakaś inna rola tak katowana przez riot jak jungla?


@Agilled: nie ma. W zeszłym roku wróciłem do lolka po 7 latach przerwy. Top bez zmian, mid bez zmian, adc bez zmian, support zmieniony na lepsze, ale szybko ogarnąłem, a dżungla to był jakiś #!$%@? kosmos. Wszystkie #!$%@? do góry nogami i potem się okazało, że zmieniają co kilka miesięcy. No wtf.
W dodatku w porównaniu z sezonem 3 to
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: na #!$%@? sypiesz te mądrości jak Ty nawet marnego D4 w peaku nie miałeś, psyche masz zryta, wywalone ego a skillsy goldziarza tylko myslisz ze jesteś wyjątkiem beka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hetvai7: co xD ja sie bawie w smurfa bo riro wcale nie robi nic zeby hidh elo mialo znaczenie ( za stary jestem na byvie pro albo streamy xD).

Lepiej miec #!$%@? po tym jka raz byles w wzglednym high elo i grać na mniejszym elo losowymi czempami na losowych rolach niz try hard owac climbowanie bez sensu.

Gdyby draft mial ograniczenie premade albo pbe bylo w europie to bym juz
  • Odpowiedz
@Agilled: mnie najbardziej #!$%@? ze robia jakies #!$%@? muje przeliczniki dla wybrancow typu ekko, diana, darius a postacie typu vi, maokai, maja jakies limity dmg w jungli
  • Odpowiedz