Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co mi jest i szukam porady, od zawsze byłem skryty i cichy oraz introwertyczny ale mój problem dotyczy tego że dość często gdy idę lub jadę rowerem i widzę że ludzie się śmieją to wydaje mi się że to że mnie, co innego gdy słyszę temat rozmowy to przynajmniej wiem o co chodzi, albo jak ktoś idzie tyłem do mnie i mnie nie widzi to wiem że to nie że mnie bo to nie możliwe. Natomiast gdy stykam się z kimś wzrokiem i widzę jakieś uśmieszki albo śmiech i brak interakcji pomiędzy grupa ludzi a ich wzrok jest skupiony przed siebie albo na mnie to sobie wkręcam że to że mnie, dość często mam takie wrażenie. Wiadomo że nie dotyczy to wszystkich ludzi ale pewnej części. Mam dość mocny krytycyzm do tego bo wydaje mi się że to moje jakieś wkrętki, co to może być? W dzieciństwie byłem obiektem drwin ze strony rówieśników ze względu na patologie w domu i biedę,mam niskie poczucie własnej wartości i samoocenę. #nerwica #depresja #fobiaspoleczna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609acbe4fe0977000b8aee3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: jakbym czytał opis samego siebie sprzed kilkunastu lat. Nie wiem jak miałbyś sobie z tym poradzić ale musisz wiedzieć że po penwym czasie dostrzeżesz że większość ludzi na serio nie chcą zrobić Ci krzywdy, a kiedy mijasz kogoś kto się na ciebie spojrzy z uśmiechem to go odwzajemnij, zmuś się do tego, za pierwszym, piątym i dziesiątym razem poczujesz cringe, ale później będzie Ci przyjemnie. Tylko sie nie uśmiechaj do
NaćpanyHultaj:

Wiadomo że nie dotyczy to wszystkich ludzi ale pewnej części. Mam dość mocny krytycyzm do tego bo wydaje mi się że to moje jakieś wkrętki, co to może być? W dzieciństwie byłem obiektem drwin ze strony rówieśników ze względu na patologie w domu i biedę,mam niskie poczucie własnej wartości i samoocenę.


Dokładnie to samo miałem, z tych samych powodów co ty. Poradziłem sobie z tym zmieniając środowisko i wychodząc do