Wpis z mikrobloga

Mirki HELP!

Mam za 2 dni pewnego rodzaju bieg interwałowy do zaliczenia...
Po kontuzji chciałem szybko wrócić do formy, więc kilka dni na rowerze pośmigałem, a wczoraj pobiegałem właśnie interwały. Dzisiaj chciałem powtórzyć ale łydki odmówiły posłuszeństwa: ból po kilkuset metrach...zakwasy okropne.
W czwartek MUSZĘ zaliczyć ten bieg (,)

Dajcie tipy na jakieś sposoby na takie coś i namiar na jakąś maść przeciwbólową, tak żebym na tą godzinę był pełny sił!

#bieganie #sport #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Panciooo: A musisz zaliczyć IRL czy na stravie? Bo jak to drugie daj miasto co do pobiegania i znajdziesz dobrego mireczka który poleci :D


Najpierw musiałem wygooglować co masz na myśli xD

Niestety na bieżni zaliczenie, przy świadkach :)
  • Odpowiedz
  • 0
@villain

Zrollowałem się wczoraj po treningu, dzisiaj przed i nawet teraz pisząc posta Rolling z przerwami... Obawiam się, że bez medycznych wspomagaczy nie dam rady :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Panciooo: spróbuj też pomasować stopy za pomocą piłeczki, i ewentualną dwójki/czwórki (albo i dupę), czasami łydki puszczają dopiero, jak się zaatakuje gdzieś wyżej/niżej. Ewentualnie spróbować się przejechać rowerem albo bardzo powoli przebiec żeby to trochę rozruszać (o ile nie boli tak, jakby się miało co urwać), wszystkie najgorsze zakwasy w życiu rozbiegałam i wyrolowałam, ale to może nie działać na wszystkich.
  • Odpowiedz