Wpis z mikrobloga

Jako, że niedługo zacznie się wysryw tematów z zapytaniami o polecane wentylatory, to polecę wam św. Grall wentylatorów do ~200 zł po swoim intensywnym researchu (w sumie trwającym jakieś 2 miesiące), po przejechaniu większości sklepów AGD, wymacaniu większości (krzywe nadruki na wiatrakach xD, te walcowate przyciski, które wciskają się i psują po dłuższym użytkowaniu i krzywe nogi) znalazłem zupełnie przypadkiem w castoramie wentylator, który może nasrać do wirnika wszystkim innym (oczywiście w cenie < 200 zł, bo te droższe pewnie są lepsze)

Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy: https://www.castorama.pl/wentylator-stojacy-blyss-z-pilotem-40-cm-czarny-id-1008540.html

a) tanie wentylatory typu tower to gówno, są strasznie głośne (chyba, że te z wyższej półki np. od Xiaomi)
b) da się przy tym spać, na pierwszym biegu i drugim ledwo słyszalny
c) z timerem - jeszcze jak, tak jak pan Jezus powiedział
d) z pilotem również, a nawet udało mi się go sparować z telefonem, więc pilot powędrował gdzieś do szuflady

Do zobaczenia latem mirki i mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#wentylator #wiatrak #agd ##!$%@? ##!$%@? #lato
  • 18
@LisiaRumba: Chciałem zamówić wentylator Haxon z allegro, ale cena w 3 tygodnie poszła z 85 na 119zł, a jeszcze wczoraj było 99zł, więc taki janusz niech się #!$%@?. XD

https://allegro.pl/oferta/wentylator-podlogowy-wiatrak-stojacy-haxon-pilot-10555534365

Teraz mocno biorę pod uwagę tego z Castoramy bo potrzebny mi do treningu na orbitreku, albo dopłacić do wentylatora premium typu Rowenta vu5670f0.

@fourth_war: Dla bogaczy to Rowenta vu5670f0
@fourth_war: Nie pomogę, bo zwyczajnie nie wiem. Całe życie bujałem się z takimi tanimi wentylatorami z nogami w kształcie krzyża, którymi miotało jak szatan. W jednym miałem jakieś durne plastikowe guziki, które po pewnym czasie się wciskały na amen i w zasadzie wiatrak już hulał tylko na jednym biegu.
@JesusOfSuburbia: Nie znam tego modelu, ale wg jednego komentarza na YT:

9 out of 10 even though you said it's too loud to be able to sleep?


Jednak gdybym to ja miał decydować, to wolałbym wziąć coś cichszego co umożliwi mi zaśnięcie przy nawiewie. Znajomkowie mają jeden tower fan, jakiś niedrogi - mogę ogarnąć jutro co to za model, i generalnie powiem tak: dość głośny jest. Ew. niech wypowie się sam