Wpis z mikrobloga

Tak się kończy kuźwa posiadanie PiSowskiego sejmiku i obsadzenie przez znajomych i rodzinki spółek jak Koleje Dolnośląskie. Będą tak utrudniać życie mieszkańcom Wrocławia byle później zwalić całą winę na Sutryka, by jakimś cudem zdobyć Wrocław. Jak ja tych ludzi nienawidzę https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,27069544,koniec-kolei-aglomeracyjnej-od-lipca-pasazerowie-mpk-nie-pojada.html
#wroclaw #mpkwroclaw #bekazpisu #neuropa
Pobierz Reepo - Tak się kończy kuźwa posiadanie PiSowskiego sejmiku i obsadzenie przez znajom...
źródło: comment_1620742661LcKP702ekLsZuqTZhVNHaW.jpg
  • 59
@Reepo: Pamiętam jak raz na Mikołajowie nie kupiłem biletu, bo myślałem, że kasa jest nadal nieczynna (długi remont) i podeszłem do konduktora i ten mi mówi, że 50 złotych. Nie miałem tyle przy sobie, ale miła pani stojąc przy mnie i konduktorze spytała czy mam urbankartę i powiedziałem, że tak (co było prawdą) i nagle z 50 złotych zrobiło się 6 z groszami. A temu konduktorowi to chętnie naplułbym w ryj,
@Reepo: Zaraz zaraz. Zacznijmy od tego, że Wrocław nie chce finansować kolei na takim poziomie, żeby to się jakkolwiek spinało. I nie chodzi o jakieś gigantyczne pieniądze w skali miasta, bo kwota, o którą trwa spór to jest 25% rocznej dotacji na Śląsk Wrocław.
Zresztą po co mieszać w to politykę? Niech Wrocław płaci Kolejom Dolnośląskim tyle (procentowo oczywiście, nie kwotowo), ile Warszawa płaci Kolejom Mazowieckim i spór się kończy. Nie
@Denaturatus: aleś się chłopie rozpisał..
Tylko co maja do tego Slask Wroclaw I Warszawa, to nie wiem..

KD zarządaly od Wroclawia kwoty od czapy, to Wrocław się postawił. A gadanie, że uoooo, co tam dla Wroclawa te 5 baniek w tą, czy w inną stronę jest totalną bzdurą, bo teraz powiedzą 5, a za rok 10, bo covid, inflacja i trzeba malowac, bo pociągi się zużyły.

Jaca pojechał ostro.. Może trochę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reepo: prawda jest taka, że praktycznie od początku honorowania urbanów w pociągach przewoźnikom kolejowym nie odpowiadał hajs dawany przez miasto, a przypomnę, że to było za PO