Wpis z mikrobloga

@uysy: @kuraku: robisz 3000km i po 1500km w tych epickich klamkomanetkach zaczyna puchnąć klamka, i zostajesz bez hebla, co robisz pośrodku Azji, i nie mówcie mi, że takie rzeczy się nie zdarzają, bo rs505 miały wade fabryczną i ludzie musieli zaklejać je żywicą. Albo zróbmy bardziej przypuszczalną awarie - pęka linka przerzutkowa, i teraz co, jedziesz na jednym przełożeniu, czy spędzasz godzine na przewleczenie nowej linki przez wszystkie
  • Odpowiedz
@uysy: nie odpowiedziałeś na żaden z moich argumentów mówiących za tym, że do tego roweru poprostu przypisali "elo ziomalską otoczke", a tak naprawdę na żadną poważną wyprawę się nie nadaje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@uysy: kisnę z tych określeń XDD grizlowanie i prawdziwa przygoda, która w większości przypadków kończy się na gotowaniu wody na herbatę w pobliskim lesie. Teraz każdy wypad do lasu to bushcraft i każda jazda powyżej 100 km to przygoda.
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: @Bonnie_the_Cat: Panowie, ja tam widzę rower gdzie wchodzi oponka 45-50C, a nie otoczkę.
Jak już się #!$%@?ście, mam stalowego grawela, wszystkie linki na zewnątrz, no ale pewnie hydrauliczne hamulce to #!$%@? zło xD. I szosę w pełnym karbonie z wewnętrznym prowadzeniem liniek, ale to też pewnie gunwo jest, bo się nie da samemu. Ofc hamulce też hydrauliczne.
Jeżeli was tak bardzo piecze to, że innych stać na
  • Odpowiedz
grizlowanie i prawdziwa przygoda, która w większości przypadków kończy się na gotowaniu wody na herbatę w pobliskim lesie


@Bonnie_the_Cat: Gotowałem herbatkę w Alpach, Gruzji, Kirgistanie, Tadżykitanie, Kazachtanie, więc dalekie mi, gotowanie herbatki w pobliskim lesie i nazywanie tego butchcraftem.
  • Odpowiedz
Jeżeli was tak bardzo piecze to, że innych stać na różne rowery, do różnych zastosowań (szosa / bikepacking) to nie moja wina, że bujacie się na tym czym macie ¯_(ツ)_/¯


@uysy: zajebisty argument, pozdrawiam xD
  • Odpowiedz
co robisz pośrodku Azji


@damian_co_dalej: jaki procent użytkowników w ogóle pojedzie na epicki treking w Azji?
Bardziej prawdopodobne, że to jebnie na drodze pod Żywcem.
Jak ktoś będzie wybierał się do Azji, to pewnie kupi coś innego, raczej nie karbonowego.
A że Canyon zrobił jakąś otoczkę? No marketing tak działa.
  • Odpowiedz