Wpis z mikrobloga

@RubinWwa: @oinczorniasty: Typ próbuje swoją optyką pomóc OPowi. Z jednej strony nie rozumie przegrywa, z drugiej patrząc z perspektywy spierdoksa nie da się nic zmienić. Błędne koło. Nieironicznie tak przynajmniej zje dobre śniadanie i się przejdzie. A zamiast tego może się tylko dalej okopać.
@RubinWwa: zacznijmy od tego, że część tej społeczności zmyśloną depresją próbuje usprawiedliwić swoje nieróbstwo i lenistwo. Ja sytuację rozumiem doskonale, bo sam w życiu borykam się z podobnymi problemami, ale staram się jak mogę walczyć z tym. Siedzenie na dupie mi nie pomogło, alkoholizowanie w pewnym momencie też przestało działać. Obsrane gary w kuchni też nie działają motywująco. Wiem też, że najczęściej po tych co mają problemy największe tego nie widać.
@RubinWwa: no niech mu napisze zeby sie wyhustal albo zamknal w domu i schlal to będziecie wtedy z kolegami zadowoleni co? Nie ma wiekszego spierd#$enia niz ten caly przegryw, grupa typkow waląca sobie konia nawzajem za pogarszanie swojej sytuacji zyciowej na wlasne zyczenie. Najlepsze są te zjeby co jak laska to nich napisze to wstawiaja odrazu na wykop jak jej pocisneli, "haha ale pojazd z p0lka", a następny post " Chlip