Wpis z mikrobloga

Powiem wam mirki, ze zaczynam się brzydzić was i waszego podejścia do życia. Po prostu rzygac mi się chce od czytania tego gówna.

Mój kumpel, 168cm, zakolak taki, ze musiał zgolić się na łyso, bo już aż zle to wyglądało, założył sobie tindera w 70k mieście i od razu znalazł sobie całkiem fajna laseczkę, mówi, ze jest zakochany i przeszczęśliwy

Wy za to wmawiacie kazdemu, kto nie spełni czadowych standardow, ze its over its over. Wyskakujecie tu z jakimś gownem w stylu „naukowy blackpill” i wmawiacie ludziom, ze nigdy nie będą szczęśliwi, ze nie maja szans ułożyć sobie życia i nigdy nie będą porzadani. Tymczasem ludzie nie znający tego waszego srakpilla normalnie sobie żyją i są szczęśliwi.

Gardzę wami mocno. Powinni ten wasz tag #!$%@? z tego wykopu w #!$%@?.

Tak, to ja dzwonię. Bez poważania

#przegryw #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #srakpill
  • 109
  • Odpowiedz
@NoToLadnieee: A ja ci dla równowagi miśku powiem, że mam 170cm.

Napisałem do 15 dziewczyn na Badoo, 3 odpisały. Jedna młoda Julka chciała mi nudesy sprzedać, drugą od razu zapytała o wzrost (nie odpisałem z grzeczności).

Trzecia była w uj nudna i odpisywała zdawkowo od niechcenia, po czym bez słowa urwała kontakt.

Jak gość miał taki szeroki zakres dostępnych lasek nie dziwię się że kogoś znalazł ( w takim gąszczu zawsze
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej:
xDDD
No to z iloma pannami(i ile lat randkowales) sie dluzej spotykales, ze tak zmeczyles i musiales sie poddac?
Jesli tak bardzo chcesz tej szczeki to po prostu zacznij chodzic na techno i bierz emki, ruchanie samo wpadnie przy okazji xD
  • Odpowiedz
@mathias94:
No to brawo, napisales do 15 dziewczyn? Nawet faceci znaczaco powyzej sredniej musieli najpierw sparowac sie z setkami dziewczyn, by cwiczyc gadke online, a dopiero potem przychodzily efekty, a ten zdziwiony ze po 15 wiadomosciach ruchania po openerze nie ma xD
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej:
Przeciez tylko zartowalem i chodzilo o wyrobienie szczeki xD
No ale co ma chad do calego nastawienia blackpillowego? To chyba logiczne, ze przystojniejszy facet srednio sie bedzie podobal wiekszej ilosci kobiet o lepszym wygladzie xD
  • Odpowiedz
@pi73r: napisales ze LADNYM kobietom podobaja sie przystojniacy a ja odpowiedzialem ze KAZDEJ kobiecie podobaja sie przystojniacy, nie tylko tym ladnym. IMHO lepiej isc na #roksa do ladnej prostytutki niz wchodzic w relacje z kobietami ktore mi sie nie podobaja.
  • Odpowiedz