Wpis z mikrobloga

Mam takie wrażenie, że chyba każda laska była kiedyś w relacji fwb. Ile ich znam, i ile razy schodzi na ten temat, przynajmniej jedna taka znajomość była. Już bez różnicy czy któraś miała potem do tego negatywny stosunek. Nie ma chyba czegoś takiego jak dziewczyna, która jest wolna, ale jednocześnie się nie rucha, poza jakimiś jednostkowymi przypadkami. Change my mind.

#seks #zwiazki #fwb
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@p0lybius: bo FWB to relacja, która przynajmniej w teorii nie zmierza do formalnego związku. A że większość relacji nie ma formalnego rozwniecia w związku, to prawie każdy(a) w takiej relacji był.
@p0lybius: Myśle że to tylko twoje wrażenie, ani ja ani moje przyjaciółki nie miały takich relacji, ale może oceniasz przez pryzmat kobiet w pewnym wieku lub z danego środowiska typu tinder i wtedy na pewno % tych które miały takie relacje będzie większy
Nie ma chyba czegoś takiego jak dziewczyna, która jest wolna, ale jednocześnie się nie rucha


@p0lybius: Nie ma. Chyba że jest aseksualna. Jeśli mówi ci np. że z ostatnim chłopakiem rozstała się dwa lata temu to możesz być pewien że ruchała się z kimś w tym czasie regularnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@p0lybius: w każdym razie znam FWB gdzie razem wynajmuje się mieszkanie, czasem mieszka ze sobą, razem jeździ na wakacje czy weekend za miastem, a nawet ma się wspólnych znajomych, czy jakieś inne zajęcia.
@p0lybius: wydaje mi się, że FWB ma w PL negatywny wydźwięk i z tego powodu wiele osób twierdzi że jest to dla nich nie do przyjęcia, nigdy nie miały takiego układu i nigdy nie chcą mieć.

Rzeczywistość jest trochę inna. Zapytaj dowolnej dziewczyny czy odpowiada jest bycie z facetem, który w zależności od tego co sobie ustalą, zostaje na każdą noc albo tylko raz na tydzień, udostępnia jej swoje zasoby (specjalnie