Wpis z mikrobloga

@positive_mental_attitude:

Nie wiedziałem że najsilniejsza armia świata powierza modernizację swojej sieci firmie-wydmuszce, której jedynym celem jest zarobienie na akcjonariuszach.


Kocham argumenty próbujące wpłynąć na emocje ad "przyszłość" albo "armia usa" albo "same zmieniają baterie" w starciu z chłodnymi danymi finansowymi xD jakież zaskoczenie widzieć która strona miała rację
@positive_mental_attitude: w tej dyskusji przekonałeś mnie żeby odpuścić, kupiłem tylko kilka akcji za jakieś drobne, aktualnie nie mam żadnej bo sprzedałem po 21 . Nie wiem jakim cudem dałem się na to nagonić, ale teraz kupuje tylko po dokładnej analizie. Wypada podziękować wiec dziękuje i z całego serca współczuje tym, którzy kupowali 30+.
@positive_mental_attitude: oczywiście można tylko pochylić czoła i pogratulować chłodnej głowy. pewność, z jakim ulica i reszta frajerów ma wiarę i kupuje spółki które zarobiły przez ostatnie pare lat mniej niż polska płaca minimalna, jest zatrważająca. ale dokładnie tak było podczas dot-comow w 2000 kiedy buffett ostrzegał przed spółkami które nie generuja zysków to też pewnie myśleli ze sie nie zna xD