Wpis z mikrobloga

@young_mike: Będąc szczerym mało. Tylko na rozszerzeniu jest problem, że wszystko ci mieszają w jedno. Ogarnij sobie na szybkości Trygonometrię, Planimetrię, Logarytmy, Stereometrię. Reszta wymaga za dużo ćwiczeń jeśli chcesz się uczyć na dzień przed.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@young_mike: musiałeś dobrze zrozumieć tekst, jeśli wylapales tylko jego problem poboczny to masz w kategorii A 3 punkty i w B też 3 punkty. Wtedy masz okolice 50-60%
ogólnie odniosłem się do problemu jaki poruszył autor oraz wyszczególniłem jego argumenty. ustosunkowałem się oraz postawiłem tezę +- „niewątpliwie, przestrzeń dramatu ma znaczący wpływ na odbiór dzieła przez czytelnika” xD
w argumentach powołałem się na mendla gdańskiego w sensie jego rozczarowania miastem itd oraz lalka powiśle i obraz biedy. po czasie się zorientowałem, ze w tezie powinienem ująć, że nie tylko w dramacie możemy znaleźć przykłady ale już trudno i tak liczę
@young_mike: oj to ja napisałem zupełnie coś innego xD W sensie według mnie to teza była dosłownie zawarta w ostatnim zdaniu autora "Słowem: [...]" i napisałem tezę, że autor twierdzi, iż świadomość relacji między przestrzenią przedstawioną i współprzedstawioną w dramacie niejako implikuje, że odbiorca samego dramatu ma przynajmniej pośrednią wiedzę na temat świata przedstawionego. A tłumacząc z polskiego na polski, chodziło mi o to, że ludzie potrafią sobie wyobrazić niedopowiedziane rzeczy
@Baylon: powiem Ci tak, ja chce tylko 50/60 xD serio, jakby ja rozszerzenia nie miałem takiego stricte z polskiego i pisałem bez przygotowania so i tak będę bardzo zadowolony jak dostanę taki wynik