Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 499
Kasy samoobsługowe #!$%@?ą stare baby bardziej niż książeczka HDK. Mianowicie dziś miały pyszny bul dupy że one stoją po 7 minut w kolejce do tradycyjnej a młodzi cyk samoobsługa i wychodzą xD idealnie dla nich by było by do kasy samoobsługowej czekało się tyle samo co do zwykłej - byle by młodzi dostali hüjã w dupę xD
Pobierz
źródło: comment_1620641875nSYwrUFSmhWNSzQEk7G7ub.jpg
  • 59
@Magdozaur: Taktycznie pobiegłem po dodatkową foliówkę i tak pojedynczo przepakowywałem wszystko xD Ogólnie dobre donuty były, ale w sklepie ze smutkiem patrzyłem jak chłop, który później ode mnie poszedł do normalnej kasy, odchodzi ze swoimi zakupami, a ja dalej kasuję wszystko na automatycznej xD
@mieszczanin: No to chyba zawsze jak jestem to jest na przerwie.


W różnych bywa różnie, zależy też od ruchu. Jak zrobili piwną promocję dla patusów to stały nawet dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@enron: chyba nie słyszałeś w swoim życiu słynnego „potrzebne informacje”


Słyszałem, tylko że to jest tylko lekko wkurzająca pierdółka - tak samo jak upierdliwe poganianie "zabierz paragon oraz zakupy". Nic z tego nie
@Jointwick69: Pro tip. Masz 2 ziko a chcesz 4 pak harnasia? nabijasz 1 harnasia wkladasz 4 pak i gotowe waga sie zgadza wystarczy zaplacic za 1 harnasia. czemu to dziala nie wiem. ale wiem ze dziala na wiekszosci produktow wielo pakowych w wiekszosci sklepow z samoobsługowymi. I tak na woodzie idzie kupic 2 12paki za 4 PLN jak typowy brudas XD albo być uczciwym człowiekiem.
@Jointwick69: @ogladacz: piwo bezalkoholowe 0.0%, i czekasz na kasjera bo wymagana weryfikacja wieku xD

Ale korzystam często z samoobsługowych.

Ból dupy staruchy mają zawsze. Ostatnio idę do paczkomatu, kolejka na 5 osób, a ja pyk pyk aplikacją otwieram, i jakiś Janusz do mnie z ryjem że cwelem jestem bo jak wszyscy stoją to ja mam też stać i się nie #!$%@?ć ( )
@Magdozaur ja zawsze jak kupuję z moją dziewczynom prezerwatywy i korzystamy z samoobsługowej, to musimy za każdym razem kasjerke wołać bo djureksy są bardzo lekkie i waga nie załapuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale przynajmniej każdy wie że uprawiam heheee seks (σ ͜ʖσ)
@szwendacz nie mają często widzę jak odprowadzają mnie wzrokiem pełnym nienawiści jak kasuje i wychodzę a one stoją w tej kolejce dalej. Tydzień temu jakąś się spruła że kolejka jest jak poszedłem do wolnej samoobsługowej, 1 z 3 żeby było śmieszniej i chciała po ochronę krzyczeć żeby mnie ustawili w kolejce bo jak to tak idę obok kolejki do wolnej kasy zamiast stać, SKANDAL xD