Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś podać powód dla którego p0lacy uważają bezsensowny #!$%@? za najlepszą formę spędzania dnia? W pracy trzeba #!$%@?ć, żeby szef widział, po pracy trzeba #!$%@?ć koło domu, rozumiem jak robi się coś potrzebnego, ale obserwując moich sąsiadów to klepią, stukają caly dzień chyba tylko po to, żeby nie siedzieć w domu z babą.
#przegryw
Pobierz 12lat25cm - Może mi ktoś podać powód dla którego p0lacy uważają bezsensowny #!$%@? za...
źródło: comment_1620627488UAd8DOLODrMPoiyo6MAybQ.jpg
  • 46
ale obserwując moich sąsiadów to klepią, stukają caly dzień chyba tylko po to, żeby nie siedzieć w domu z babą.


@12lat25cm: Nie mają zainteresowań. Zamykam temat.
@FoczanPingwianu: fakaj bobla typie, przeszedłem większość polecanych produkcji i mam pełne prawo tak twierdzić, a już gównem totalnym jest ac oddysey który jest nudny jak flaki z olejem, ma fatalne dialogi i lokacje kopiuj wklej.

gta 5, rdr2 i wiedźmin - te chyba jako jedyne były ciekawe ¯\_(ツ)_/¯
@tomeczekw: @DocentMarzanek: Tylko, że jak mieszkasz w jakimś post gierkowskim klocku + masz podwórko pół hektara, to nie ma czegoś takiego jak brak roboty. Ja zauważyłem, że sporo ludzi wychowanych na wsi ma coś takiego, że musi sobie zrobić, choćby minimalny ogródek, bo „ze sklepu to nawozu nasypane, u mnie bydzie ekologicznie”, a potem codziennie trzeba podlewać, plewić i doglądać, a koniec końców i tak trzeba będzie spryskać bo zaraza
@12lat25cm: A dla mnie takie stukanie młotkiem to właśnie pewna forma odpoczynku. Lubię tego typu prace i mam z tego satysfakcję, świetna forma odreagowania, szczególnie po jakimś wysiłku umysłowym. Po prostu nie umiem zbyt długo tak tradycyjnie „odpoczywać” siedząc na kanapie, a jak siedzę to i tak myślę co tu fajnego jeszcze można zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)