Wpis z mikrobloga

@Tehnikolor: Tu nie chodziło o to czy go znajdą tylko o jego sumienie. W czasie jak Stefan myślał o wyjeździe za granice to Adam bardzo to przeżywał, nie mógł normalnie funkcjonować, bo miał wyrzuty sumienia, więc uznał, że taka opcja będzie najlepsza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xdrcftvgy: I co by mu udowodniono? Dopóki któryś z nich by się nie wygadał, nikt nie poszedłby za to siedzieć.
@MrSzakal: dokładnie o to mi chodziło - nie rozumiem, dlaczego gość oddał kawał swojego i kolegów życia tylko po to, żeby uspokoić sumienie po zabiciu oszusta i bandziora. Nie mieści mi się to zwyczajnie w głowie, ale rozumiem też, że jest to kwestia bardzo indywidualna.
  • Odpowiedz
nie rozumiem, dlaczego gość oddał kawał swojego i kolegów życia tylko po to, żeby uspokoić sumienie po zabiciu oszusta i bandziora. Nie mieści mi się to zwyczajnie w głowie, ale rozumiem też, że jest to kwestia bardzo indywidualna.


@Tehnikolor: tam był też taki motyw, że oni zabili nie tylko tego głównego typa, który ich gnębił, ale też jego ochroniarza. I ten ochroniarz jak ich błagał o litość to im powiedział,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lab_rat @Technikolor teraz niedawno nawet gościa złapali po 26 czy 27 latach zatrzymali, w sprawie Zyty Michalskiej, miał już swoją rodzinę wszystko w miarę poukładane może nawet sumienie mu przestało przypominać a tu jeb pan pójdzie z nami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lab_rat: Ochroniarz był współwinny niszczenia tym typom życia, logiczne jest, że stając przed obliczem egzekucji próbował się wybielić. Każdy by coś podobnego powiedział w takiej chwili.
@doodcinki: Oczywiście rozumiem wasz tok myślenia, ale piszę ze swojej własnej perspektywy - po czymś takim nigdy nie poszedłbym na policję.
  • Odpowiedz
Ochroniarz był współwinny niszczenia tym typom życia, logiczne jest, że stając przed obliczem egzekucji próbował się wybielić. Każdy by coś podobnego powiedział w takiej chwili.


@Tehnikolor: ja w to nie wątpię, ale gdybym sam go zabił to pewnie myśl czy jednak może mówił prawdę by mi nie dała żyć
  • Odpowiedz