Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 219
Taki pomysł na mema mnie naszedł. Mimo, iż sam wpłaciłem chyba 3 razy po 2 zł na rzecz @WykopekBordo podpisując się własnym nickiem. Ale nie żałuje, bo to nie majątek ( ͡º ͜ʖ͡º) A ile pieniędzy wpłacili mu rekordziści? Ktoś wie?

#blackpillraw #przegryw ##!$%@? #blackpill #wykopek #afera #humorobrazkowy #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1620573196aOVMg7VsNwUxk4cLCIGbZL.jpg
  • 41
@jarema87: jeśli ktoś lubi wydawać na taki szajs kase to prosze bardzo. Ja nie mam określonego zdania czy opłacanie przegrywa jest okej czy nie. Ich kasa, a jego wybór, żeby siedzieć na dupie i pić piwsko. Natomiast mam zdanie co do tego, że ja osobiście nie wydawałbym kasy na taki szajs, bo w dupie miałem te strimy i wykopka. Jednak mój post dotyczył tego, że jeszcze nie wiedzieli o nim że
@jarema87: Dużo ludzi się z nim utożsamiło i obudziła się w nich emaptia. Sam niestety wpłaciłem w ciągu 3,5 miesiąca około 200 zł i bardzo żałuję. Dodatkowo wiadomości w donejtach w jakiś tam sposób uatrakcyjniają strimy, wiele osób wysyłało je żeby napisać coś śmiesznego i żeby każdy to zobaczył