Wpis z mikrobloga

@arizona5077: zawsze sie zastanawiam z jakiej dziury wypelza takie robactwo twojego pokroju, w ktorym miejscu twoi rodzice popelnili blad i gdzie dokladnie caly proces socjalizacji spadl z rowerka?
  • Odpowiedz
@furious_iguana: ten "pingwin" swojego czasu był na bramce w Kauflandzie. Ostatnio go nie widać i stoi jakiś emeryt. Z początku myślałem, że to jakaś akcja z cyklu zatrudnienia niepełnosprawnych do pomocy, ale po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że on tam za ochronę robi. Czas na biedre i lidla
  • Odpowiedz
@LokalnaPatologia:

Ukrainiec był bardzo prowokacyjny za stwierdzenie tego faszysty z Ukrainy 'taki ma ryj' ochroniarz powinien wyciągnąć klamkę i załatwić skursyna na miejscu

Ukrainiec jest w Polsce gościem, z racji tego iz to nie jest jego kraj, powinien okazywać szacunek wszystkim obywatelom Polski, ten ukrop z filmiki był bardzo pijany i zachowywał się prowokacyjnie
  • Odpowiedz
@oczekp: Ukrainiec na filmiku był bardzo pijany i agresywny w stosunku do innych osób, swoją opinię na temat zachowania ochroniarza wysuwasz tylko i wyłącznie na podstawie filmu nagrywanego przez tego ukropa? Jeśli tak to jest to bardzo prymitywne , obrzydliwe, robaczywe zachowanie z twojej strony.
  • Odpowiedz
@printHelloWorld: nie oceniam zachowania nagrywającego.
Natomiast co by się nie działo, to ochrona w tym momencie reprezentuję firmę i nie przystoi im by nazywać kogokolwiek "ukraińskim szmaciarzem" i wchodzić w potyczki słowne czy przepychanki. Są pewne standardy, których ich uczą w takich sytuacjach, a jak dla mnie wygląda to jak spotkanie meneli pod blokiem. Widzę natomiast u Ciebie uprzedzenie do Ukraińców.
Ja wyrażam swoją opinię w oparciu o to co
  • Odpowiedz
@oczekp:

Widzę natomiast u Ciebie uprzedzenie do Ukraińców.


Sądzisz że jestem uprzedzony do narodu ukraińskiego społeczeństwa bo napisałem iż prowokatora ukraińskiego pochodzenia ochotniarz powinieneś potraktować o wiele radykalnej? Twoja głupotą jest wielka jak góra o głęboką jak
  • Odpowiedz