Wpis z mikrobloga

@M_longer: mam już trzeci drapak ten firmy i koty go uwielbiają. idealnie wyprofilowany i drapanie daje frajdę kotom.
jedynie co, to nie ma zbytnio co z nim zrobić jak się zużyje i nie ma żadnej możliwości jego regeneracji.
  • Odpowiedz
@Jofiel: ja ostatnio coraz bardziej się przekonuję, że jak ktoś ma kota to jeszcze coś nie tak z głową. Znajomy kupił mieszkanie. Zrobił umywalke na prawie 100cm żeby kot miał kuwetę w łazience. W drzwiach do łazienki będą dziurę wycinać żeby kot mógł wejść.. Przed wejściem wycieraczka z napisem 'tu mieszka kot z rodziną'. No muszą być upośledzeni
  • Odpowiedz
Ale po co?


@Jofiel: Mamy w domy małego Samoyeda. Na drzwiach do kuchni jest bramka, do sypialni też była bramka. Kot mógł bez stresu przechodzić między dwoma pomieszczeniami, bez względu na to, gdzie był pies.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@naked: Ty też musisz być upośledzony, skoro interesujesz się życiem znajomych i jeszcze to komentujesz na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@naked: Ale nie rozumiem co Cię obchodzi, co ktoś sobie robi w swoim mieszkaniu i z jakiej przyczyny. Nie tak z głową mieć, to zajmować się cudzymi decyzjami wnętrzarskimi.
  • Odpowiedz
@M_longer: Rudolfowi się wygodniej leży jak jest do góry nogami czy przekręciłeś bo mocno wydrapał po drugiej stronie? Długo wytrzymują Ci te drapaki? Ja mam identyczny od 3 miesięcy, kot bardzo często go drapie i wydaje mi się że spokojnie jeszcze z rok go poużywa. A kupiłem dwa od razu XD
  • Odpowiedz
  • 0
@M_longer: Rudolfowi się wygodniej leży jak jest do góry nogami czy przekręciłeś bo mocno wydrapał po drugiej stronie? Długo wytrzymują Ci te drapaki? Ja mam identyczny od 3 miesięcy, kot bardzo często go drapie i wydaje mi się że spokojnie jeszcze z rok go poużywa. A kupiłem dwa od razu XD


@buysy jest obrócony bo Loki wyżarł kawałek. O dziwo jak drapak jest do góry nogami to rudy chętniej
  • Odpowiedz