Wpis z mikrobloga

@Adwokat_Boga: Chyba nigdy nigdzie nie pracowałeś. Idź do pierwszej lepszej firmy zorganizowanej w formie sp. z o.o. (osobowość prawna, zdjęcie odpowiedzialności z właścicieli i w znacznym stopniu z osób zarządzających) i przyjrzyj się dobrze na czym polega biznes.
@Adwokat_Boga: Tak wygląda biznes. Sądzisz że w innych dużych przedsiębiorstwach tak nie jest? Jest, ostatnio była przecież jakaś akcja z jachtem do robienia wrażenia na szejkach arabskich. Tak jest po prostu wszędzie, to norma, tylko zwyczajnie o tym nie wiesz. A Szumowski, a Misiewicz...a za PEŁO.
Nie masz pojęcia działalności gospdoarczej i piszesz brednie jakbyś był na najniższym szczeblu łańcucha. Serio. Jakbyś nawet nie miał tyle rozumu aby to posprawdzać.


@Gordon_LL: Tak, jako były księgowy od zwykłych DG po korpo nie mam pojęcia. Dlaczego wykopek zawsze pod pojęciem przedsiębiorstwa rozumie JDG, nie wiem xD
@Adwokat_Boga: #!$%@?, coraz mocniej z nim tęsknie, choć dobrze pamiętam rządy platformy i afery... Przez myśl mi wtedy nie przeszło że PiS może rządzić jeszcze gorzej.

Kto wie, może wróci z Brukseli na białym koniu jak Gandalf pod helmowy jar( ͡° ͜ʖ ͡°)