Wpis z mikrobloga

Eh, ja miałem feministki za nie napisze nawet co, ale to są nawet rozsądne dziewczęta.
Co prawda później jest jakiś bełkot, ale słusznie zauważyły - nierówność w seksie istnieje. Gdyby porównać liczbę "starych " (ustal sobie wiek) prawiczków i dziewic w danym wieku, otrzymalibyśmy pewnie sporą różnicą. Również dzięki takim aplikacjom jak #tinder, kobiety mają w zasadzie nieograniczony dostęp do seksu, co widać na koncie fake chada. Nawet dziewczyny nieobdarzone przesadną urodą przyznają wprost, że dostają takich propozycji multum, każda praktycznie coś tam przeżyła.
Jak rozwiązać ten problem? Trzeba pomyśleć. Dobrym rozwiązaniem byłaby koncepcja seksu socjalnego, albo #!$%@? podatku każdej kobiecie, która np. przez ostatnie 6 miesięcy kupowała tabletki antykoncepcyjne. Luźna propozycja, oczywiście pozostawia sporo do życzenia, ale można się zastanowić.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
hauser15 - Eh, ja miałem feministki za nie napisze nawet co, ale to są nawet rozsądne...

źródło: comment_1620422280Ycgv2WlLtcKJDJRo10nPuV.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@hauser15: A mnie się wydaje, że duża część tego problemu leży po stronie kobiety. Uważam, że większość kobiet ma tak w głowie zaprogramowane by koniecznie mieć orgazm, że nie umieją odczuwać przyjemności z innych rzeczy w łóżku. Tak bardzo chcą tego orgazmu, tak o tym myślą, że aż organizm się blokuje i tego orgazmu nie ma. Trzeba się nauczyć swojego ciała, co sprawia mi przyjemność, co lubię, przecież można nawet oglądać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@hauser15:

Dobrym rozwiązaniem byłaby koncepcja seksu socjalnego, albo #!$%@? podatku każdej kobiecie, która np. przez ostatnie 6 miesięcy kupowała tabletki antykoncepcyjne.


Najlepszą koncepcja dla Ciebie będzie spacer do pasmanterii, zakup pół metra gumy do majt, przyłożenie jednego końca do czoła, naciągnięcie drugiego i strzał.
  • Odpowiedz
@hauser15: To narzekanie pewnych grup, że ma się #!$%@? jest zawsze takim samym smutnym pierdzeniem. Niezależnie czy są to feministki narzekające na patriarchat czy przegrywy na wstrętne polki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz