Wpis z mikrobloga

Pan #nitro mnie rozczarował swoim komentarzem. Okazał się hipokrytą. Dlaczego?

Krótki czas temu nitro komentował dziewczyny na #twitch w bardzo wulgarny sposób.
Oczywiście chodzi o dziewczyny siedzące w basenie w stroju kompielowym. W negliżu.

Nazywał je "kurfami", "dziwk*ami, itp. Głośno wypowiadał się o nich negatywnie twierdząc że to co robią jest nie moralne.

#natsu masturbuje się i rozbiera się na kamerkach?
Nitro: W sumie to nic takiego, każdy się zmienia.

Wszystko oczywiście jest podawane na tacy "jestem zawsze szczery i prawdomówny".
Jak więc możliwe jest że, jeszcze krótki czas temu laski, które robią mniej kontrowersyjne i wyuzdane rzeczy krzycząc porównywał do prostytucji, a tutaj nic się nie stało.

#youtube #polskiyoutube #teamx #thenitrozyniak #takaprawda #przemyslenia
  • 38
  • Odpowiedz
@rzezbiarka: lubie ziomka, taki pozytywny człowiek dla mnie jest, ale musze się zgodzić. On jest taki trochę #!$%@? w świecie, kozak w necie. Jak kogoś nie zna to wyzywa, a póżniej przychodzi do spotkania na żywo to się w dzentelmena #!$%@? zamienia (przyklad fame mma)
  • Odpowiedz
@rzezbiarka: Nie będzie działać na szkodę agencji z którą podpisał umowę. Umowa dalej go obowiązuje bo cały czas z nimi współpracuje ale nawet jakbyś Ty się tam pojawiła na jeden odcinek, to nie mogłabyś się wypowiadać negatywnie na temat teamu itd.
Dobrze to pokazała sytuacja ze "110%", którzy nie byli nawet na filmie, tylko przekroczyli próg domu i już mieli problemy i agencja podsuwała im umowy. Możliwe, ze dodatkowo kieruje
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: Sam mówił że kieruje się sympatią, poznał ją i podobno jest w porządku więc zapewne wywnioskował że się zmieniła w stosunku do tamtego czasu i nie chce jej krytykować. Co do umowy, wypowiadał się negatywnie o filmach teamu x, nawet mocno je krytykował. Zresztą wiadomo że on nie jest częścią tego teamu i tej agencji, a cała akcja jest pod crossa i wyświetlenia dla obu stron. Może coś podpisał
  • Odpowiedz
@lubiep: Widziałeś jakikolwiek tego typu stream na twitchu? Laski na basenie czy plaży nie ociekają seksualnością i nie wypinają się do kamery przy każdej możliwej okazji. Jeśli się nie myślę to Mamiko robiła normalnego streama z basenu i odpowiadała na pytania z czatu, to było git. Ale te które szczują cycem i budują swoją popularność na hormonach nastolatków to zwykle #!$%@?
  • Odpowiedz
@lubiep: To ja mogę napisać że bycie #!$%@?ą to tylko prostytucja bo tak jest według definicji. A jesli to pojęcie względne to każdy może mieć swoją opinię. Zresztą bardziej chodzi mi o to, co jest moralnie gorsze, a może nie tyle co moralnie gorsze, a co przynosi większe szkody. Na Twitchu nie tylko siedzą nastolatki ale i dzieci. A portale +18 są dla osób dorosłych, jeśli ktoś tam wchodzi mając
  • Odpowiedz
@lubiep: Ja wiem ze masa osób młodych wchodzi na takie strony, ale nie można obwiniac o to osób na nich działających. Natomiast osoby z twitcha można, bo tam młodzi mogą siedzieć że tak powiem legalnie. Zresztą to nie jest platforma do tego przeznaczona i Twitch powinien coś z tym robić a ma to w piździe mimo zakazów w regulaminie
  • Odpowiedz
@lubiep: No, a za jakieś głupoty banują i trzeba się pilnować żeby jakiegoś zakazanego słowa nie powiedzieć. Ale tak jak piszesz, niestety nic się nie da na to poradzić.
  • Odpowiedz