Wpis z mikrobloga

Pan #nitro mnie rozczarował swoim komentarzem. Okazał się hipokrytą. Dlaczego?

Krótki czas temu nitro komentował dziewczyny na #twitch w bardzo wulgarny sposób.
Oczywiście chodzi o dziewczyny siedzące w basenie w stroju kompielowym. W negliżu.

Nazywał je "kurfami", "dziwk*ami, itp. Głośno wypowiadał się o nich negatywnie twierdząc że to co robią jest nie moralne.

#natsu masturbuje się i rozbiera się na kamerkach?
Nitro: W sumie to nic takiego, każdy się zmienia.

Wszystko oczywiście jest podawane na tacy "jestem zawsze szczery i prawdomówny".
Jak więc możliwe jest że, jeszcze krótki czas temu laski, które robią mniej kontrowersyjne i wyuzdane rzeczy krzycząc porównywał do prostytucji, a tutaj nic się nie stało.

#youtube #polskiyoutube #teamx #thenitrozyniak #takaprawda #przemyslenia
  • 38
  • Odpowiedz
@rzezbiarka: no skonczyl sie, jak bedzie robil teraz same lagodne commentsry to nawet nie zamierzam tego ogladac. Fajny byl wczesniejszy Nitro, ironiczny i cięty. No ale trzeba wziac pod uwage, ze zakolegowal sie z nia i zapewne jakas umiwe z agencja podpisal i juz sie zle nie wypowie. Slabe to ale ci zrobic, tez bys o kumpeli nie gadal publicznie zle. Wychodzi na to, ze Nitro musi byc samotnym wilkiem i
  • Odpowiedz
  • 5
@OjciecMateusz Akurat ceniłam go za to że nie bał się mówić negatywnie o "dinozaurach" youtubea, oraz jako jedyny opowiadał historie zza kulis.
Dlatego też ta sytuacja jest dla mnie rozczarowująca.

Nie oczekiwałam oczywiście, że zacznie ją wyzywać czy śmiać się z niej.
Nie o to chodzi. Po prostu do tej pory zazwyczaj był szczery z widzami. A to nie jest szczere, ani prawdziwe.
  • Odpowiedz
@rzezbiarka: Powiedział że jest szczery ale jego opinia jest też uwarunkowana tym, że ja poznał i polubił. Gdyby twój kolega coś #!$%@?ł to miałbyś inne odczucia wobec tego, niż jakby #!$%@?ł to twój wróg.
  • Odpowiedz
  • 2
@Archeros Rozumiem że, go bronisz.
Mógł wcale nie zabierać głosu. Jeśli znajomość z kumpelą jest ważniejsza od autentyczności na którą zapracował latami, to jego wybór.
Rozumiem go.
  • Odpowiedz
@rzezbiarka: Skąd wniosek że teraz nie był autentyczny? W sumie to wielokrotnie mówił, że jak ktoś coś robi, nawet ćpa, ale robi to tak, że nikomu nie szkodzi, to mu to nie przeszkadza i to akceptuje. Tutaj jest podobnie, Natsu tak naprawdę nikomu nie szkodziła rozbierając się na stronach do tego przeznaczonych. I bronie go bo ja nie widzę tu hipokryzji i nieszczerości.
  • Odpowiedz
@rzezbiarka: No to prawda. Nitra śledzę bardzo długo i nigdy nie wyjeżdżał z taką mocną hipokryzją, nawet przy większych kontrowersyjnych akcjach, dlatego coraz bardziej mi się wydaje, że to zaplanowana akcja PRowa
  • Odpowiedz
@rzezbiarka Nitro to dla mnie ewenement, rzadko kiedy w zasadzie merytorycznie ma coś ciekawego do powiedzenia, ale potrafi swoje wypowiedzi opakować w takiej formie, że jego dziecięca widownia uważa go za góru i wszechwiedzacą wyrocznie. Do tego żaden youtuber nie wypunktował mu niewiedzy, hipokryzji, a patrząc po jego wypowiedziach nie wydaje mi się to jakoś szczególnie trudne. Chociażby przewrazliwiona reakcja na błędną wymowę hiszpańskich słów, gdzie dziewczynę zwyzywał od głupich #!$%@?, albo
  • Odpowiedz
  • 1
@Archeros No dobrze.. Natsu robiła krzywdę i szkodziła. Jak?
Kłamiąc i budując na tych kłamstwach swój autorytet wśród małych dzieci.
Nagrywała filmy o jej pierwszych pracach, zarobionych pieniadzach.
Film o tym ile osób widziało ją nago..

Te filmy nadal są na kanale, sprawdź sobie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rzezbiarka: No ukrywała to. Gdyby to nie wyszło to nic szkodliwego w tym by nie było, wręcz przeciwnie, bo #!$%@? wie, może teraz jest inną osobą niż wtedy. Zresztą ja się odnosiłem tylko do szkodliwości samego występowania na tych kamerkach w porównaniu do typiar z ttv
  • Odpowiedz
@rzezbiarka: #!$%@? ale ona to robiła na sex-kamerkach a te laski z basenów robią to na twitchi na producenci zobaczą laskę w biustonoszu i basenie co wypina dupe niby ''przypadkiem'' to co twtich na tym traci wiec to zwykłe #!$%@? sa i tyle w temacie a robią to na twitchu bo więcej kaski i siedzą na granicy regulaminu i #!$%@? takie laski maja tyle simpow ze ja #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@rzezbiarka: ja to widzę tak : jeśli laski zaczęły uprawiać tzw sexworking na twitchu to jest to #!$%@? bo Twitch jest od stremaingu gier, jeśli robią to na charurbate to jest spoko bo od tego ta stronka jest
  • Odpowiedz