Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi niedawno jak stałem przy kasie w bierze to robol z browarami podszedł i się pyta czy go puszczę bo się spieszy do pracy, jak się go zapytałem czy jest degustatorem piw, to nic nie odpowiedział, ale chyba już tak bardzo się nie spieszył...
  • Odpowiedz
@artekF: @uqulel2000: @dudi-dudi: Wg niektórych niedorozwiniętych ludzi jak ktoś kupuje alkohol rano to przecież musi go wypić od razu po wyjściu ze sklepu. Bo przecież nie można pracować do późna np do 23 gdzie sklepy po zamykane i sobie kupić na zaś na wieczór. Albo w podziękowaniu komuś. Nie. Jak ktoś w ciuchach roboczych kupuje alkohol to od razu musi go jebnąć na hejnał no bo
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Wg niektórych może. Ale zazwyczaj nie czarujmy się, nikt tak nie robi. Robol nie kupuję sobie Harnasia by wypić go wieczorem do Netflixa, ale raczej za winklem przed lub w trakcie roboty.

My nawet nie jesteśmy w pierwszej 10 UE jeśli chodzi o konsumpcję alkoholu.


O kruczę, to nic tylko świętować. Idę po szampana, bo muszę jakoś uczcić tą informację.
  • Odpowiedz
Ale zazwyczaj nie czarujmy się, nikt tak nie robi


@enten: Bzdura. Ja robiłem to wielokrotnie. Znam ludzi którzy też tak robią bo zwyczajnie albo im się potem nie chce po pracy zakupów robić albo właśnie jedyną opcją będzie cpn.

To, że zazwyczaj jest robione co innego nie oznacza, że można hejtować obcych ludzi bezpodstawnie.
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: serio, już wykopki nawet z przyczaili robią zdjęcia ludziom? To ze chłop pije od rana jest równie zabawne jak robienie zakupów w tym sklepie z produktami jedzeniopodobnymi. Co kupiłeś wykopku, chipsy i pepsi zero? Wow ale jesteś super.
  • Odpowiedz