Wpis z mikrobloga

https://portal.abczdrowie.pl/pacjentka-zmarla-12-godzin-po-szczepiniu-astrazeneca

Co to jest za świństwo ;/ co wstrzykują. Rekord według NOP zgon - 10 minut po podaniu szczepienia. I ja jako alergik ( gdzie teraz jadę na prochach żeby przeżyć normalnie Wiosnę) i astmatyk - mam iść sobie podać środek po którym mogę paść w kilka minut.

Fajny eksperyment naukowy.
Pozdrawiam,
#koronawirus
  • 68
@Felonious_Gru: Oficjalne. Jak i te 7 tys powikłaj. Art sam mówi że mąż wyprosił o wpis ? do NOP

Nie zgłoszonych pewnie jest znacznie więcej, samych powikłań pewnie znacznie dużo więcej jak nikt kogo znam co brał nie zgłosił tego ( a miały większe skutki niż opisane w NOP zaczerwienienie )
@cin123654 Kto chce niech się szczepi. Kolegi też nikt nie zmuszał. Dopóki nie będzie to obowiązkowe i mój oejarz nie będzie mi odmawiał z tego powodu leczenia, to ja nie mam z tym problemu. Sama zacgęcakam swoją teściową do szczepienia, bo odstawianie przez nią paranoi było gorsze niż to ryzyko.

Śmiesza mnie tylko naiwniacy, co się szczepią, bo chcą wyjechać na wakacje i mieć paszport covidowy, ale cóż, nie mnie oceniać