Wpis z mikrobloga

Okej.
Na strimie robiłem dzisiaj taki makijaż/ charakteryzacje. Miałem półroczna przerwę od malowania siebie i tworzenia tego typu kreacji ale jakoś powróciła mi energia i zamierzam robić to jak najczęściej. Żeby nie było nie jestem jakimś super specjalistom w tej dziedzinie ale cały cały czas się uczę i staram doskonalić swoje umiejętności.
Muszę na pewno ogarnąć czemu kamera tak brzydko oddawała kolory na #twitch więc jak ktoś ma jakieś porady odnośnie tego jak ustawić kamerę czy inne tego typu rady jak poprawić intensywność barw w kamerze to będę wdzięczny.
#live #kamera #video #filmowanie #gownowpis #makijaz #makeup
Zapraszam do mojego autorskiego tagu #chaosmaluje gdzie będę dodawać tam więcej zdjęć i informacji z moich poczynań :3
tylkodresowystyl_ - Okej.
Na strimie robiłem dzisiaj taki makijaż/ charakteryzacje. ...

źródło: comment_1620349019WQpWIZI5HRHtQNOAvQbarL.jpg

Pobierz
  • 10
@tylko_dresowy_styl_: Ustawienia w kamerze, chociaż to zależy od modelu. Jak używasz prostego webcama (kamerka na USB) to szukaj suwaków od kolorów w sterownikach kamerki.

No a najbardziej uniwersalna opcja to nałożenie filtru color correction na źródło kamerki bezpośrednio w OBSie (lub streamlabsie w zależności czego używasz)

Szczególnie w przypadku webcama zadbaj o dobre oświetlenie, bo takie małe matryce potrzebują dużej ilości światła żeby dobrze wyglądać. Powodzonka
Veaon - @tylkodresowystyl_: Ustawienia w kamerze, chociaż to zależy od modelu. Jak uż...

źródło: comment_1620377760GeYnN2gfm6meIYsFpDdsRG.jpg

Pobierz