Wpis z mikrobloga

@fr0st: ja o fimi słyszałem taką opinie, że jak sobie latasz i wszystko jest dobrze to jest dobrze, ale zdarza mu się też tak, ze po prostu spadnie z nieba i nic nie zrobisz (ʘʘ)
@fr0st: chyba tylko jako ciekawostkę napiszę (jest zdecydowanie droższy od Twojego budżetu), ale właśnie oglądałem recenzje fimi x8 mini i pierwsza wydaje się być obiecująca. W przyszłości jak wyjdzie bateria "pro" to masa quada zejdzie poniżej 250g i będzie można bez szkolenia latać.
@sirgorn: z baterią pro ten dron będzie w cenie nowego mini 1 (przy zakupie z Chin), a matryca i jakość zdjęć jest taka jak w Fimi x8 2020 (czyli gorsza od od mini 1). Miałem 3 drony Fimi X8 (2018 i 2020) i już się z nich wyleczyłem ;)
Prawda jest taka, że w tym momencie nie ma prawdziwej konkurencji dla DJI w tym zakresie cenowym.
Obstawiam, że nawet ten nowy
@mike3e: jakość filmów niby lepsza niż w x8 2020, ale rawy w nocy dalej ciemne. W w tym materiale co oglądałem mówił, że lepiej dołożyć do mini 1 (albo kupić używkę za 1k). Niestety masz racje - nie ma co patrzeć, że w przyszłości coś wypuszczą, albo że poprawią w aktualizacji - doświadczenie z xiaomi mówi mi, że tak się najprawdopodobniej nie stanie :)
idąc w DJI wiesz, że będzie stabilnie