Wpis z mikrobloga

#historiaprawdziwa #truestory #tomusialobolec #zlakobieta #zdrowieiuroda #stulejarznotanymore

O #!$%@? co właśnie kumpla z klasy,a nawet z jednej ławki z LO spotkałem to nie sam nie wierzę...

Poszedłem sobie do biedronki po jakąś szamę.Chodzę,szukam jajek i patrzę idzie kumpel z dawnej klasy.

Podbijam,co tam jak tam żyjesz.I pamiętam że kiedyś w 3 klasie żalił mi się że ma stuleje i że boi się iść z tym do lekarza.

To myślę zapytam jak ma się sprawa:

-Paweł,a jak tam twój męski problem-poszedłeś pod skalpel?

-Nie,znalazłem dziewczynę-pociągnęła dobrze,naderwała trochę napleta i teraz jest ok.

-.....
J.....d - #historiaprawdziwa #truestory #tomusialobolec #zlakobieta #zdrowieiuroda #s...

źródło: comment_VP8zMMZDNnsFPg03AvYHJU0peniSDKiP.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@EmmetBrown:

Według mnie posiadanie dzieci przed 25 rokiem życiem jest niezbyt rozsądne.Bo nie wierze że ktoś młodszy jest wystarczająco zabezpieczony finansowo sam dla siebie,a co dopiero mówiąc o dziecku.Ale masz rację,u mnie połowa znajomych z klasy ma dzieci.A mam 21 lat.
  • Odpowiedz
@Tleilaxianin: Niby dlaczego nie masz dzieci = przegrałeś życie, bo tak z grubsza można wnioskować z twojego rozumowania. Nie każdy jest gotowy na dzieci w wieku 25 lat czy wyżej. Koleś nie ma stulejki, nie chce mieć dzieci teraz, tylko woli przygotować się finansowo co jest rozsądne w dzisiejszych czasach, więc ja tu nie widzę gdzie przegra. Chyba, że #bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ficu: Dobra wymówka, aby nie mieć dzieci: wole przygotować się finansowo. Dobra dlatego, że tę chwilę można odwlekać w nieskończoność, bo a nóż kiedyś zostanę milionerem i dopiero wtedy będzie full wypas.
  • Odpowiedz