Wpis z mikrobloga

TRZIP WŻDŻEBIONY, BOWDAŻAM, WŁONDŻ MYŹLENIE!

Właśnie wróciłem ze szczepienia pfizerem, wszystko sprawnie, choć z lekkim opóźnieniem. Jeśli kogoś interesują działania niepożądane (poki co ich nie ma, oprócz lekkiego pieczenia w miejscu podania) u osoby lvl 30-35, bez nadwagi i chorób, niech da plusa, to zdam relację w komentarzach jak to u mnie wyglada przez następne ~3 dni. A jeśli nikogo to nie interesuje, to pozdrawiam, życzę zdrowia i trzymam kciuki, żeby w końcu życie wróciło do „normy” :)
#covid #szczepienia #szczepionki #koronawirus
  • 8
@eternit_nie_wybacza @Multikonto3210 @spoon22 @warsaw @goomowy
[22h od szczepienia]
Noc minęła normalnie, nie miałem nawet problemów ze spaniem na boku na stronie wkłucia. Nadal odczuwam w zasadzie jedynie „zakwas” porównywalny do zwykłego przetrenowania. Jestem chyba odrobinę bardziej zmęczony/przymulony, choć ciężko stwierdzić, czy to od szczepionki. W każdym razie normalnie poszedłem do roboty :)
@eternit_nie_wybacza @Multikonto3210 @spoon22 @warsaw @goomowy
[3d 9h od szczepienia]
Miejsce wkłucia już wcale nie boli. Nie odczuwam też żadnych innych działań niepożądanych.
Pora zakończyć ten eksperyment, relacja jednej osoby to za mało, żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski, ale przynajmniej mogłem bardziej świadomie obserwować co się ze mną dzieje po szczepieniu. Życzę zdrowia! :)