Wpis z mikrobloga

@RimenX: No, ale przecież showup czy chaturbate nie istnieje od wczoraj, a samo kupczenie ciałem ma całkiem sporą historię. Po prostu teraz jest to ktoś popularny w kręgach dzieciaków.

Ja jako gnój z 20 lat temu chodziłem na przypale do centrum handlowego przeglądać playboya Anią Przybylską ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czasy się zmieniły, faceci nie.
@RimenX Żeby na tym zarabiać zrób to samo co te julki: załóż konto na odpowiednim portalu, zbierz wiernych widzów i ciągnij z nich hajs. Przecież, jak sam twierdzisz, to takie proste. Dlaczego jeszcze nie spróbowałeś?
@Guardis Na tych kamerkach używają dildosow, palców i czego to jeszcze widzowie sobie zażyczą. Zarówno to, jak i klasyczna prostytucja to nic innego jak kupczenie swoim ciałem. I nie za bardzo rozumiem dlaczego tak bardzo chcesz to rozdrabniać. Porównam to z zabojstwem: można komuś humanitarnie strzelić kulkę w łeb, ale można i kogoś zakatować prętem. Wynik jednak zawsze będzie ten sam- śmierć. Z prostytucją podobnie: można dać sobie wkładać, bądź wkładać sobie
@RimenX Fikoły to Ty robisz. Wyszedłeś z tezą, że wystarczy być kobietą i można zarabiać na własnym ciele. Ja uważam, że faceci też mogą tak zarabiać (i zarabiają), jednak niezależnie od płci trzeba mieć ku temu predyspozycje. To Ty w żaden sposób nie potrafisz na to odpowiedzieć, bo kłóci się to z Twoim światopoglądem.