Wpis z mikrobloga

@Bejro: No, pakujecie się na pompie w scamy. Najśmieszniejsze jest że wy nie ogarniacie co się dzieje. Obecnie tagi krypto są zaspamowane w 90% samymi nowymi takimi jak ty, których tu nie było jeszcze 1-2 miesiące temu :D
Masz statystyki tagu kryptowaluty. Maj będzie jeszcze bardziej zaspamowany zienonkami krypto pakującymi się na hype niż kwiecień
NiechWamKaczorSrubeDokreci - @Bejro: No, pakujecie się na pompie w scamy. Najśmieszni...

źródło: comment_1620261709uGFADs1o9kwMyo9T2oCReN.jpg

Pobierz
@Bejro: A tak to wyglądało poprzednio. Też tępy motłoch się rzucił na shity. Identyczni jak wy. No w sumie mniej głupsi, dziś są głupsze scamy. Ale zachowywali sie identycznie jak wy, też takie cwaniaczki pewni siebie, identyczne dyskusje. I #!$%@? wyzerowani #!$%@?, dawno zapomnieli o temacie, pousuwali konta...
I wiesz co będzie w przyszłości? Was tu nie będzie, ale przyjdą nowie cwaniaczki z których będziemy kisnąć. I żaden idiota nas nie
NiechWamKaczorSrubeDokreci - @Bejro: A tak to wyglądało poprzednio. Też tępy motłoch ...

źródło: comment_1620261938cQyYfVKAbhlIc5ZEKAiWsD.jpg

Pobierz
@NiechWamKaczorSrubeDokreci może i nie siedzę na tagu od dawna ale spokojnie jestem tu od czasu zanim ktoś jeszcze myślał, że na krypto znowu będzie hossa. Wtedy kupowałem, teraz tylko oglądam jak zielone cyferki sobie rosną. Wszedłem też w Safemoona i zrobiłem 100x i tylko z tego kapitału inwestuję w inne shity, co ma być to będzie. Naprawdę uważam, że mimo, że się wydaje, to nie ma tu zbyt wielu czystych hazardzistów i
@Dymass: Co ja mam wytłumaczyć w kilku zdaniach tępakowi który absolutnie nic nie wie o temacie i na dodatek jest śmiesznym januszem nastawionym "że on wie z góry wszystko lepiej i tak" i cokolwiek nie napisze to dostane w odpowiedzi najwyżej "XD"? Już tu #!$%@?łem ok 40 000 komentarzy na ten temat i tylko zawiść mam od was żałośni idioci. Myślicie że mi zależy żeby was przekonywać? Nie, lepiej żeby takie
NiechWamKaczorSrubeDokreci - @Dymass: Co ja mam wytłumaczyć w kilku zdaniach tępakowi...

źródło: comment_1620276647IB7INxC1uiUBDgEQazFbWm.jpg

Pobierz
@NiechWamKaczorSrubeDokreci widze, ze kolejny tuman bez zadnego podejcia do tematu. Moje pytanie bylo jak najbardziej serio. Btc to tylko kickstarter, katalizator do otwarcia zupelnie nowego rynku. Nie przejawia zadnej uzytecznosci poza rosnaca cena. To tylko lokata kapitalu, nic wiecej.