Wpis z mikrobloga

Wiem że to złe miejsce żeby pytać o takie rzeczy ale może dostanę chociaż jakieś wskazówki... Odkąd pamiętam mam problemy z ADHD, przez większą część mojego życia jakoś mi to za bardzo nie przeszkadzało ale niestety od jakichś dwóch lat mam coraz większe problemy ze skupieniem się na rzeczach. Od psychiatry dowiedziałem się że w Polsce szanse na dostanie Adderallu są praktycznie zerowe(przynajmniej legalnie) a to co od niego dostaje niezbyt mi pomaga(Medikinet CR). No i pytanie skąd wytrzasnąć w tym kraju Adderall? #adderall #adhd #psychiatria #narkotykizawszespoko
  • 5
@Brzydall: Poczytaj o imporcie docelowym, ale w Polsce jest z tym problem i wiąże się z większymi kosztami.

Leczenie ADHD na Medikinecie się nie kończy. Concerta działa inaczej, choć to też metylofenidat, masz atomoksetynę, bupropion etc.
@Brzydall: No to z leków popularnych pozostaje ci atomoksetyna, która niedawno znacznie potaniała i jest bardziej dostępna. Działa inaczej niż metylofenidat, więc może warto spróbować.

Z adderalem pewnie będzie kłopot, ale zawsze można spróbować importu docelowego. To jedyna legalna opcja w Polsce.