Wpis z mikrobloga

Widać od razu, że skrajny autorytarny prawak IQ 60. W dodatku ból dupy o tych wrednych Żydów, że im się udaje, a jemu nie xD


@niochland: Przecież antysemityzm jest równo dystrybuowany między lewicę i prawicę. Przecież lewacy równie głośno co prawicowcy krzyczą o "okupacji" Palestyny i ludobójstwie Arabów.
Co nie ma znaczenia, bo mówimy tu właśnie o Izraelu.


@amantadeusz: To tylko ty mówisz o Izraelu. Niochland nie przytaczał Izraela.

Co więcej większość Żydów i poza nim jest syjonistami.


@amantadeusz: Daj na to jakieś statystyki. Poza tym, wcześniej napisałeś "każdy", teraz piszesz "większość"?

A że zdarzają się pojedynczy ludzie nienawidzący własnego narodu? Tak jak wszędzie.


@amantadeusz: Ale bycie antysyjonistą jako Żyd nie oznacza nienawiści do własnego narodu. Kto
To tylko ty mówisz o Izraelu. Niochland nie przytaczał Izraela.


@Gaku745: Napisałem o żydowskich patriotach. Nie możesz być takim, nie będąc jednocześnie syjonistą. Tak właśnie twierdzą Żydzi.

Poza tym, wcześniej napisałeś "każdy", teraz piszesz "większość"?


@Gaku745: patrz wyżej.

Ale bycie antysyjonistą jako Żyd nie oznacza nienawiści do własnego narodu.


@Gaku745: Przeważnie oznacza, jako że syjonizm = patriotyzm.

Mało tego - ortodoksyjni Żydzi są bardzo antysyjonistyczni.


@Gaku745: buahaha co
Napisałem o żydowskich patriotach. Nie możesz być takim, nie będąc jednocześnie syjonistą.


@amantadeusz: Niby dlaczego?

Tak właśnie twierdzą Żydzi.


Wtf co to za zdanie? xDD

"Nie możesz być Polakiem nie będąc katolikiem, czemu? Tak twierdzą Polacy". Mniej więcej tak to brzmi. Kim są ci Żydzi którzy tak twierdzą? Lepiej nie precyzować.

Z resztą jest dość dobrze udokumentowana kwestia żydowskiego antysyjonizmu https://en.wikipedia.org/wiki/Anti-Zionism#Jewish_anti-Zionism
@amantadeusz: Poza tym nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że to co piszesz mniej więcej, to że jeśli jesteś np. Żydem amerykańskim albo polskim, to że nie możesz być patriotą, jeśli twoja wierność nie jest pokładana w państwo Izrael.

Pisząc takie rzeczy jesteś bardziej antysemicki, niż się starasz nie być, bo to brzmi jakby polski Żyd nie mógł być polskim patriotą. xD