Wpis z mikrobloga

@Majk_: Libki to jedynie bóldupne określenie przez osoby, które nie pojmują, że można wspierać wolność i jednocześnie wolny rynek. Jak ktoś używa tego określenia to wiem, że po prostu ma ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A żymianie? Widać od razu, że skrajny autorytarny prawak IQ 60. W dodatku ból dupy o tych wrednych Żydów, że im się udaje, a jemu nie xD
  • Odpowiedz
Widać od razu, że skrajny autorytarny prawak IQ 60. W dodatku ból dupy o tych wrednych Żydów, że im się udaje, a jemu nie xD


@niochland: Przecież antysemityzm jest równo dystrybuowany między lewicę i prawicę. Przecież lewacy równie głośno co prawicowcy krzyczą o "okupacji" Palestyny i ludobójstwie Arabów.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Co nie ma znaczenia, bo mówimy tu właśnie o Izraelu. Co więcej większość Żydów i poza nim jest syjonistami. A że zdarzają się pojedynczy ludzie nienawidzący własnego narodu? Tak jak wszędzie.
  • Odpowiedz
To tylko ty mówisz o Izraelu. Niochland nie przytaczał Izraela.


@Gaku745: Napisałem o żydowskich patriotach. Nie możesz być takim, nie będąc jednocześnie syjonistą. Tak właśnie twierdzą Żydzi.

Poza tym, wcześniej napisałeś "każdy", teraz piszesz
  • Odpowiedz
@amantadeusz: Poza tym nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że to co piszesz mniej więcej, to że jeśli jesteś np. Żydem amerykańskim albo polskim, to że nie możesz być patriotą, jeśli twoja wierność nie jest pokładana w państwo Izrael.

Pisząc takie rzeczy jesteś bardziej antysemicki, niż się starasz nie być, bo to brzmi jakby polski Żyd nie mógł być polskim patriotą. xD
  • Odpowiedz