Wpis z mikrobloga

Szok, przegryw odkrywa, że dziewczyny lubią seks i przystojniacy mają powodzenie!

Jeszcze jakiś czas temu łudziłem się, że przeciętni mają jakieś szanse na #tinder, jednak nie - chad obróci wszystkie które są na tej aplikacji, a reszta będzie mieć problem, żeby ugadać się na randkę. Cały weekend zajęty napalonymi laskami, jak on to opanuje? 4 dni z rzędu w weekend to nawet mogłaby dziewczyna w związku nie dać, a tutaj chętne zawsze się znajdą.
Urodzić się przystojnym to największy dar na świecie.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #feels #gorzkiezale #zalesie #gownowpis #rozowepaski
hauser15 - Szok, przegryw odkrywa, że dziewczyny lubią seks i przystojniacy mają powo...

źródło: comment_16202095813UeBOJOv5MmEYQgc9cAVQU.jpg

Pobierz
  • 10
@hauser15: popełniasz jeden podstawowy błąd miras, deklaracja w jakiejś tam gówno apce typu tinder =/= spotkanie

wymiana numerów rozmowa i umówione spotkanie =/= spotkanie

więc spokojna twoja głowa, jak by przyszło co do czego myślę że większość obsika gatki i albo zamilknie, albo napisze, że zachorował jej kot i nici ze spotkania ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
@SheriffOfficeWykopaliskoDepartament:
To prawda, samo pisanie na Tinderze o niczym nie świadczy, wszystkie spotkania umawiałem ze snapa albo whatsappa, czasem bezpośrednio z fejsa.
W ogóle jeśli ktoś pisze na Tinderze zamiast przejść na inny komunikator to sam sobie rzuca kłody pod nogi a potem zdziwienie, że jest usuwana para albo ghosting.
Jeśli laska nie chce przejść na snapa albo whatsappa to idziesz dalej i się nie zastanawiasz.