Wpis z mikrobloga

Jeny przestańcie podważać w końcu naukę szury, lobotomia jest bezpieczna i neurolog który zaczął ją szeroko stosować przez jej terapeutyczne działanie dostał nawet nagrodę Nobla. Jaką ty masz wiedzę, aby podważać zalecenia specjalistów? Nawet prezydent USA poddał lobotomii swoją córkę, która sprawiała problemy i jak ręką odjął.
Ja już siedzę od 00:00 i odświeżam stronę z zapisami na lobotomię, a wy szur szur szur xD
#koronawirus
Kosmox30 - Jeny przestańcie podważać w końcu naukę szury, lobotomia jest bezpieczna i...

źródło: comment_1620194192oSHRZpgXnkAyIAC1OgyAWa.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Kosmox30: ta nowoczesna i sterylna medycyna to co innego niż kolec do lodu przez oczodół. Kto tam wie co w tej szczepionce siedzi, chemia sama.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chew_fatman: myśl, że moje półkule mózgowe mogłyby zostać rozdzielone powoduje u mnie odruch wymiotny. A co, jeżeli jedna z twoich pólkul mózgowych zostaje na zawsze sama z częścią świadomości uwięzioną w środku, jak Rick i Morty w jednym z odcinków.
  • Odpowiedz
Jeny przestańcie podważać w końcu naukę szury, lobotomia jest bezpieczna i neurolog który zaczął ją szeroko stosować przez jej terapeutyczne działanie dostał nawet nagrodę Nobla.


@Kosmox30:
Lobotomia od początku do końca miała szereg przeciwników wśród naukowców. I to takich poważnych, nie z filmów z żółtymi napisami.
  • Odpowiedz
@Kosmox30: Szury nie podważają nauki, tylko rzucają jakimś gównem wysranym przez znachorów i typów których genialne metody nie zadziałały z winy big pharmy, iluminatów i niezgodności z rzeczywistością itd. więc wciskają je ciemnocie.
  • Odpowiedz
  • 8
@Flypho Tak? To podaj jakieś nazwiska albo źródła, bo z tego co wiem był to najpopularniejszy zabieg na polu psychiatrii przez około 20 lat.

@Kosmox30 Nie ładnie, nie ładnie podkradać. W internecie jest jeszcze kilkanaście takich stron. Ale widzę koledze nie chciało się nawet wyszukać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To podaj jakieś nazwiska albo źródła, bo z tego co wiem był to najpopularniejszy zabieg na polu psychiatrii przez około 20 lat.


@mexxl:
Gdzie? W ZSRR? W Szwecji? W Niemczech?
Lobotomia była popularna i "powszechna", o ile tak to można nazwać tylko w USA i Wielkiej Brytanii.
  • Odpowiedz
A co jest nie tak z lobotomią? Możesz nakreslić jakieś tło?


@finchharold:
Niezbyt bezpieczna krótko mówiąc - czasem kończyła się śmiercią, czasem kalectwem. W dodatku czasem wysyłano na nią ludzi cierpiących na choroby nieproporcjonalnie groźne/uciążliwe w porównaniu do samego zabiegu.
  • Odpowiedz
Jak ktoś ma ostrą depresję albo schizofrenię to może pomóc


@finchharold:
Z takiego założenia wyszli. Natomiast niektórzy byli gotowi ją stosować znacznie szybciej niż to było konieczne.
  • Odpowiedz
prezydent USA poddał lobotomii swoją córkę


@Kosmox30: nawet tutaj szury kłamią, podddana była siostra jfk i domyślam się, że to jego stary mial wpływ na przeprowadzenie u niej tego zabiegu, a nie jej brat
  • Odpowiedz
@Kosmox30: Polecam Ci książkę "mózg - kruchy dom duszy" Historia badań na mózgu właśnie. Może zdasz sobie sprawę ilu lekarzy było przeciwnych. Sama procedura zyskała popularność bo "unieszkodliwiała" ludzi niebezpiecznych dla siebie i otoczenia/głośnych/uciążliwych, w tamtych czasach wszelkie placówki dla chorych psychicznie sobie nie radziły z obłożeniem, a po lobotomii wysyłali często takie "warzywno" do domu.
  • Odpowiedz