Wpis z mikrobloga

Posiadanie żony to wygryw. Wstajesz rano, w swoim własnym domu, patrzycie sobie w oczy, potem śniadanie z dziećmi, potem Ty do pracy, one do szkoły, żona na jakieś zakupy bo od tego są kobiety. Potem wszyscy wracają do domu, tam czeka obiad, który żona przygotowała, każdy opowiada co ciekawego go dziś spotkało. Czujesz że Twoje życie jest właściwe, że żyjesz po bożemu.

Nigdy nie dane mi będzie tak żyć. Zdechnę samotnie, żałując dnia w którym się urodziłem.

Pic rel to typ kobiet które mi się podobają

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #depresja #suicidefuel
smutny_login - Posiadanie żony to wygryw. Wstajesz rano, w swoim własnym domu, patrzy...

źródło: comment_1620192797DNXquOoDaQmvkxhZKiiQi0.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@Lucider5: nie troluję

@Jin: właśnie nie, ale jestem idealistą, trzeba dążyć do tego co jest dobre.

@PierDacze: @vertoo: ale jak widzę fb kolegów ze studiów to widzę szczęśliwych ludzi. Potem patrzę się na siebie w lustrze i zastanawiam się dlaczego ja jeszcze żyję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ale jak widzę fb kolegów ze studiów to widzę szczęśliwych ludzi. Potem patrzę się na siebie w lustrze i zastanawiam się dlaczego ja jeszcze żyję ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@smutny_login: 2021 i nadal są osoby które uważają facebooka za wiarygodną reprezentację życia codziennego innych ludzi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@smutny_login: na fb :-D:-D:-D chłopie.. Na fb to każdy szczęśliwy i piękny :-) proponuję usunąć konto tak jak ja to zrobiłem 10lat temu i przestać żyć w świecie gdzie każdy udaje zadowolonego :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Beer_Is_Good_For_You Zajęć było od groma,dałam tylko taki mały przykład bezsensownosci siedzenia kobiety w domu :)

@Przydupaska: siedzenie w pracy też jest bezsensowne. Czy to kobiety, czy mężczyzny - zajedno. Ciekawe rzeczy mąż opowiadał, jak Aneta z HR'ów znowu coś #!$%@?ła albo szef wkurza bo chce deadliny i zakres prac na sztywno ustawić, gdy mu pokazujesz że albo jedno albo drugie i przecież się nie zesrasz.
Polowanie na promkę na marchewkę jest
szpongiel - >@BeerIsGoodForYou Zajęć było od groma,dałam tylko taki mały przykład bez...

źródło: comment_1620204575qHxq7B5Y5TpYVooLLmGX6W.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@szpongiel Siedzenie w domu to dla mnie nuda. Zaraz będzie godzina 11, drewno porąbane na dwa dni do przodu,w lodówce czeka obiad by to tylko wsadzić do piekarnika,dom wysprzątany itp. A tu jeszcze tyle godzin do powrotu chłopa z pracy. Nikt mnie nie utrzymuje,teraz sobie żyje z moich małych oszczędności i dla mnie to jest tragedia,by siedzieć w domu i nie zarabiać swoich pieniędzy,by nie być na utrzymaniu chłopa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Przydupaska: też bym wolał być rentierem niż być na czymś utrzymaniu ale "nuda" to o wiele lepszy stan niż praca-sen-praca-sen i tak do #!$%@?.
Przynajmniej można se odpocząć, pomyśleć i zająć się czymś co się lubi albo zrobić zaległe sprawy, które inaczej się piętrzą bo zawsze jest praca, albo zmęczenie po pracy.
  • Odpowiedz
@szpongiel Praca mnie napędzała (ujowa bo ujowa). Lubiłam wracać zmęczona fizycznie,ogarniać domowe obowiązki(lub i nie ogarniać),czekać wieczora jak dziecko pójdzie spać,teraz jak siedzę w domu,to szału dostaję. Nie ma zbytnio się do kogo odezwać... Chłop wraca z pracy,ma dość użerania się z ludźmi,a jeszcze ja mu głowę zawracam,by móc chociaż trochę z kimś pogadać:/
  • Odpowiedz