Wpis z mikrobloga

Posiadanie żony to wygryw. Wstajesz rano, w swoim własnym domu, patrzycie sobie w oczy, potem śniadanie z dziećmi, potem Ty do pracy, one do szkoły, żona na jakieś zakupy bo od tego są kobiety. Potem wszyscy wracają do domu, tam czeka obiad, który żona przygotowała, każdy opowiada co ciekawego go dziś spotkało. Czujesz że Twoje życie jest właściwe, że żyjesz po bożemu.

Nigdy nie dane mi będzie tak żyć. Zdechnę samotnie, żałując dnia w którym się urodziłem.

Pic rel to typ kobiet które mi się podobają

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #depresja #suicidefuel
smutny_login - Posiadanie żony to wygryw. Wstajesz rano, w swoim własnym domu, patrzy...

źródło: comment_1620192797DNXquOoDaQmvkxhZKiiQi0.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
Nigdy nie dane mi będzie tak żyć.


@smutny_login: No i dobrze, przecież to, co opisałeś jest w ch*j nudne ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakieś rozmowy o dupie maryni, żona jako denna kura domowa i Ty zaiwaniający na pasożyta.
  • Odpowiedz
Przez kilka lat tak miałam. Serdecznie nie polecam :/ Chłop w pracy miał swoje życie,opowiadał mi o ciekawych rzeczach,a ja mogłam mu jedynie opowiedzieć że dorwałam promkę na marchewkę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Beer_Is_Good_For_You Cóż, może i nie dla mnie takie "siedzenie"w domu,dla mnie to było straszne i jak się tylko pokazała możliwość,od razu poszłam do pracy. Teraz siedzę znów w domu (bezrobocie) i zazdroszczę ludziom,że mogą się wyrwać z domowego kieratu
  • Odpowiedz