Wpis z mikrobloga

@Tommy__: jak dodałem jednego dauna na czarno - to nagle z 50 powiadomień z tagu zrobiło się 10..
No jak tak można? Wchodzę tutaj, żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego o grach, może ktoś wrzucił dobry materiał promujący, opinie czy warty uwagi urywek z gry. A tu wiecznie nasrane która konsola jest lepsza z czego większość wrzutek to cringe i próba sprowokowania 5 osób. Wasze matki wysrały niezłe #!$%@? (°
@Tommy__: jestem sonyboyem i powiem wam szczerze że microsoft nigdy nie dorówna sony, bo to amerykańska korporacja, nie mają doskoku do japońskich metodologi prowadzenia firmy, są zwyczajnie jak sama nazwa wskazuje zbyt miętcy
@Tommy__: Od zawsze gniję z tych wojenek, gram tylko na PC bo i tak mam taki backlog że jeszcze długo będę ogrywał to co mam w bibliotece, i jakbym kupił konsolę to pewnie bym nawet z niej nie miał kiedy skorzystać, ale na pewno jest kilka takich exów Sony i Microsoftu które chętnie bym ograł, i trzeba mieć jakiś gwóźdź wbity w mózg żeby kłócić się które są lepsze, i że
Od zawsze gniję z tych wojenek, gram tylko na PC bo i tak mam taki backlog że jeszcze długo będę ogrywał to co mam w bibliotece, i jakbym kupił konsolę to pewnie bym nawet z niej nie miał kiedy skorzystać


@Zgrywajac_twardziela: To jasne że PC oferuje najwięcej gier i możliwości.
Switch pozwoliłby Ci grać w pociągu czy na wyjazdach.
Stacjonarna konsola oferuje jedynie niższą cenę niż PC, ale co z tego
@Tommy__: "setki gier w gamepassie": same gry z poprzednich generacji, które każdy szanujący się gracz już dawno sprawdził

W ogóle #!$%@? mnie ta logika zielonych: "dobrze się składa, że za czasów X360/XOne nie sprawdziłem najlepszych gierek, teraz wreszcie je ogram w NAJLEPSZEJ JAKOŚCI"

Pytanie w takim razie, w co oni #!$%@? grali przez ostatnie 10 lat xD?