Wpis z mikrobloga

chłopaki podciągnijcie jeszcze wig20 pod 2060pkt, nie zdażyłem sie zapakować w short, a teraz to FOMO :( jak zobaczyłem na weekend ankiete TJS gdzie 80% widzi long na wig20 w najblizszym czasie, to zdałem sobie sprawe że już wszędzie same ubrańce, więc przegapiłem moment shortów w zeszłym tygodniu, damnnn oby USA dzisiaj zielen była i podciagneła nasz index, jedyna nadzieja teraz
#gielda #trzywiedzmyzkotem
  • 6
  • Odpowiedz
@kot__morderca: Imo za dużą wagę przykładasz do Nowego Ładu. Kilka lat temu mati ogłaszał też jakiś tam wielki plan rozwoju (pamiętam odmienianie ,,pułapka średniego rozwoju" przez wszystkie przypadki na każdej branżowej konferencji), co z niego wyszło: gówno XD. Imo rewolucja w podatkach i innych na tyle, by zagrażało to interesom wielkich kapitałów przewyższa możliwości kmiotów obecnie nam panujących. Zatem w popandemicznym równaniu zostają nam tylko wielkie fundusze z Unii, które
  • Odpowiedz
@Sabarolus: CDR jednak leci? ale szpulka, waszka G, wyciągniete wsparcie, jak to, co sie dzieje. stooq znowu ubrało wpisem ludzi :) mogłbym tam sobie pracować, z taką siłą pump moi znajomi byliby milionerami
  • Odpowiedz