Wpis z mikrobloga

Pewnie użytkownicy tagu #konfederacja najbardziej boją się paszportów covidowych, ale przecież żona Bosaka jest z Ordo Iuris, a to Ordo Iuris przygotowało już (choć przy innej okazji) podstawę jak wytłumaczyć że ograniczenia dla niezaszczepionych nie łamią Konstytucji, bo nie są wcale dyskryminacją:

Po prostu niezaszczepieni zostaną uznani za będących w innej kategorii niż zaszczepieni i nagle nierówne ich traktowanie to nie będzie już z punktu widzenia prawa dyskryminacja, a więc będzie zgodna z Konstytucją xD

źródło grafiki, strona 48: https://ordoiuris.pl/sites/default/files/inline-files/Sytuacja_spo%C5%82eczna.pdf

#bekazprawakow #koronawirus #covid19 #neuropa #4konserwy #konstytucja #prawo #ordoiuris #polska
R187 - Pewnie użytkownicy tagu #konfederacja najbardziej boją się paszportów covidowy...

źródło: comment_1620070817yevkifdv921RrFGeHNIdPM.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@R187: ale rigcz. W sumie dyskryminacją wg. szurów jest też zakaz prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Niby masz wolny wybór, ale jednak żeby prowadzić musisz być trzeźwy
  • Odpowiedz
Czy w kościołach też będzie obowiązywać segregacja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Chuseok: Na pewno nie, bo wobec Boga wszyscy są równi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@R187: To jest tak oburzające ukrwienie logiki, że aż boli. Pytałem RPO o kwestię dyskryminacji mężczyzn, to mi to samo odpisali. Obrzydliwe i niegodne
  • Odpowiedz
@R187:Sam fakt wypuszczenia paszportów covidowych jest po prostu hipokryzją tych, którzy mówili, że szczepienia będą dobrowolne, więc reakcja Konfederacji (coby o nich nie mówić, bo wiadomo jacy są) jest dość uzasadniona. Takie paszporty ułatwią funkcjonowanie wśród ludzi. Gdzie tu jest objaw dyskryminacji jeśli niezaszczepieni sami to wiedzą, że będą mogli sobie na mniej pozwolić? To zwykła ostrożność, a nie żadna dyskryminacja.
  • Odpowiedz
@R187: Mam z tego polew, bo wszędzie gdzie jest coś wymagane jest się dyskryminowanym. Dyskryminujemy ludzi bez orawa jazdy odbierając im wolność do jazdy samochodem! Dyskryminujemy dzieci nie sprzedając im alkoholu! Ehh... Dla mnie passporty szczepionkowe są wątpliwym pomysłem pod wieloma względami ale stwierdzanie, że to dyskryminuje jest zwykłym pieprzeniem.
  • Odpowiedz