Wpis z mikrobloga

Reakcja 21-latka, który dowiaduje się, że idzie siedzieć na 24 lata, stała się w USA viralem i przestrogą

> miej 18 lat i z okazji ukończenia szkoły dostań od rodziców Mustanga

> ścigaj się ze swoim znajomym 160km/h po mieście

> wjedź w kobietę i jej dziecko, zabij je na miejscu

> pikaczu_fejs.jpg


W "artykule" film do jego reakcji XD
Film: https://www.facebook.com/watch/?v=883116895568056

Art: https://www.donald.pl/artykuly/ZQNLSNSU/reakcja-21-latka-ktory-dowiaduje-sie-ze-idzie-siedziec-na-24-lata-stala-sie-w-usa-viralem-i-przestroga

#usa #bekazpodludzi #heheszki
piaskun87 - Reakcja 21-latka, który dowiaduje się, że idzie siedzieć na 24 lata, stał...

źródło: comment_1620037828N0E6HN3D0OOmUAJPAnLFyA.jpg

Pobierz
  • 559
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzegrywWykopek: O jakiej prewencji piszesz? Gość dostał wyrok za to, ze jest grazna ameba umyslowa, która nie zna konsekwencji swoich czynów. Wyrok ma zmusic inne ameby, zeby wzniesli sie na wyzyny i jezeli nie czyjas śmierć, to może wlasny los ich powstrzyma.
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: A czy wiesz, ze sa badania, które potrafią ocenić, czy człowiek jest w sposob prawidlowy ocenić konsekwencje swoich czynów? Nieumyślnie? Oczywiscie, ze nie jechal kogoś zabic, ale konsekwencja jego zabawy jest czyjas smierc. Jak ktoś wejdzie z nabita bronia na plac zabaw i ona wystrzeli to tez bedzie nieumyślnie? W takich sytuacjach proponuje wczuc sie w rolę ojca i męża, a później próbować wytlumaczyc, ze nieumyslnie. To jest twoje
  • Odpowiedz
Podjąłem próbę przebicia się przed samozachwyt jaki wpadles w swoim zyciu, ale uznaje to strata czasu. Mssz racje on nieumyslnie jechal 160 i zabil matke z dzieckiem na pasach. Jak bedzirsz mial kiedys dziecko i żonę i oni pójdą na spacer to wtedy wejdz tu i mi nspisz, ze sa badania, ze nieumyslnie pier.. ale to w końcu zrozumiałem.
  • Odpowiedz
Wiesz co jest śmieszne, ze ty myslisz, ze uzyles argumentów, a nie uzyles zadnego. Myslisz, ze jestes inteligentny, a jest wrecz odwrotnie. Mylisz podstawowe pojecia, powolujesz sie na rzeczy o ktorych nie masz pojecia, liczac, ze to kogos przekona. Twierdzisz z uporem ameby, ze facet nieumyslnie popelnil przestepstwo. Dajmy spokoj bo ja mam badania, ze twoj prosty rozum togo nie zrozumie na tym smutnym i ponurym etapie twojego zycia. Co udowodniono wyżej.
  • Odpowiedz
@jackswallow: Pewnie jesteś profesorem prawa i lepiej wiesz jaki wyrok powinien zapaść. Nie rozumiem dlaczego klasyfikujesz to przestepstwo jsko nieumyslne, nie rozumiem dlaczego laczysz kształtowanie swiadomosci prawnej społeczeństwa z szkodliwoscia czynu. Ogólnie rzecz ujmując, g---o sie znssz, ale jesteś typowym wykopkiem co wie najlepiej. Nie zapominając o twoich badaniach:) jprd Mirku bedziesz miał dzieci i kiedys smignie Ci na przejściu cymbal, ktory wlasnie nieumyslnie sie ścigał to wtedy bedziesz wiedział
  • Odpowiedz