Wpis z mikrobloga

Reakcja 21-latka, który dowiaduje się, że idzie siedzieć na 24 lata, stała się w USA viralem i przestrogą

> miej 18 lat i z okazji ukończenia szkoły dostań od rodziców Mustanga

> ścigaj się ze swoim znajomym 160km/h po mieście

> wjedź w kobietę i jej dziecko, zabij je na miejscu

> pikaczu_fejs.jpg


W "artykule" film do jego reakcji XD
Film: https://www.facebook.com/watch/?v=883116895568056

Art: https://www.donald.pl/artykuly/ZQNLSNSU/reakcja-21-latka-ktory-dowiaduje-sie-ze-idzie-siedziec-na-24-lata-stala-sie-w-usa-viralem-i-przestroga

#usa #bekazpodludzi #heheszki
piaskun87 - Reakcja 21-latka, który dowiaduje się, że idzie siedzieć na 24 lata, stał...

źródło: comment_1620037828N0E6HN3D0OOmUAJPAnLFyA.jpg

Pobierz
  • 559
  • Odpowiedz
hmm, ja też nie bardzo rozumiem. Czyli jakbym np. wyszedł sobie z kałasznikowem w miasto, założył na oczy opaskę zasłaniającą mi całkowicie pole widzenia i zaczął strzelać dookoła, to też byłby to zwykły debilizm, a ludzi, których bym przy okazji zabił, zabiłbym przez przypadek, bo przecież w żadnego nie celowałem, chciałem sobie tylko postrzelać w przestrzeń dookoła, nie było w tym premedytacji, mogłem myśleć, że nikomu nic się nie stanie?


@PanManieglev
  • Odpowiedz
@Narcyz_: mnie na prawie karnym uczyli, ze wiezienie nie moze byc traktowane jako przestroga bo karę wymierza sie zawsze indywidualnie. Od przestrogi jest edukacja.
To co Ty chcesz osiągnąć wysokim wyrokiem, to praktycznie ukaranie jednego debila za zbrodnie, ktore w przyszłości mogą popełnić inni debile. U nas niedopuszczalne.
  • Odpowiedz
Powiedz mi jak można #!$%@?ć po mieście 160km/h i nie pomyśleć, że jest to ryzykowna zabawa, która może źle się skończyć?


@Paruwkowy__Skrytorzerca: Ja mam wątpliwość, że ktoś o zdrowych zmysłach pędząc godził się z tym, że może kogoś zabić. Ludzie, którzy jadą szybko po mieście raczej myślą, że nie będzie wypadku.

mnie na prawie karnym uczyli, ze wiezienie nie moze byc traktowane jako przestroga bo karę wymierza sie zawsze indywidualnie.
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: Przecież nigdzie nie napisałem, że kara nie ma być adekwatna do czynu.
Jednak jak widać potencjalne pierdzenie w pasiak przez paręnaście lat nie sprawiło, że byliśmy w stanie wyeliminować morderstwa i gwałty.
  • Odpowiedz
@piaskun87: Jeżeli grupka ludzi postanowiłaby urządzić sobie konkurs strzelecki w centrum miasta, a nie na strzelnicy, i przypadkowo zabiliby dwie osoby, to nikt nie miałby krzty litości dla nich i nikt nie kwestionowałby surowej kary.

Grupa ludzi postanowiła urządzić sobie wyścig samochodowy w centrum miasta, a nie na torze, i przypadkowo zabili dwie osoby. Reakcja? 'No ale przecież młody chłopak, on nie chciał, nie niszczcie mu życia ;('
  • Odpowiedz
@AGS__K: Nie no spoko, az 24 lata ?!? ktos tylko stracil ZONE I DZIECKO, pozna nowa kobiete i zrobi sobie nowe, nie ma co damatyzowac, a tu dzieciakowi zycie chca zniszczyc...
  • Odpowiedz
@AGS__K: Z punktu widzenia rodziny ofiary wychodzi na jedno, kolejna sprawa to cel "edukacyjny" który ma pokazać że nie będzie tolerancji dla takich zachowań.
btw. za odstrzelenie komuś głowy będzie więcej niż 24 lata, to nie Norwegia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz